0
clear
  • 20 Поставува KUM PB625-03027 PB621-03020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата Socket
  • -20%
  • -20%
20 Поставува KUM PB625-03027 PB621-03020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата Socket

20 Поставува KUM PB625-03027 PB621-03020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата Socket

DEN 1191.84

Количината на стоката
Тековен

KUM PB625-03027 PB621-03020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата Socket
Секој сет вклучуваат женски и машки со игли и гумени печати.
Ако сакате повеќе, цената ќе биде поевтина. Ве молиме во нашата продавница да се избере и купување. Исто така можете да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете поевтини цени!

Детални карактеристики

Бренд Име:
GIEXCEED
Број На Модел На:
DJ7033A-2.2-11 DJ7033A-2.2-21
Примена:
Автомобилската
Пол:
Машки и женски
Број На Модел На:
PB625-03027 PB621-03020

Слични производи

Име на производ : Рокер Прекинувач;Полови : SPST;Терминали : 2 Pin (On Off)Оценка Напон : 3А 250 V AC;6 A 125 V AC : 6 A 125 V ACВк

Топла 3 W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85 V 265 VСосема нов и висок квалитет на Сосема нов

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1...

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

3 Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250 V 10 A Моќност Приклучок за Штекер

Please wait...