0
clear
  • Круг Рокер Switch KCD1-105 Црна 3 нозете 3 датотеки рокер switch 10A / 125V 6A / 250V 100 Zhi
  • -20%
  • -20%
Круг Рокер Switch KCD1-105 Црна 3 нозете 3 датотеки рокер switch 10A / 125V 6A / 250V 100 Zhi

Круг Рокер Switch KCD1-105 Црна 3 нозете 3 датотеки рокер switch 10A / 125V 6A / 250V 100 Zhi

DEN 1152.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
NO
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи

2x25 Стр 50 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

ALLISHOP BNC Женски BNCKWE BNC Конектор Sockets Видео Мониторинг Приклучок за PCB Лактот ШтицаЕлектрични Податоци : Ка

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Ве молиме Имајте на ум : "2pin 6mm конектор за PCB" е за PCB ширина : 6mm(PIN растојание : 78мм) единствена боја на led ле

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax АдаптерОпис на производот Број на

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1 Моментална

Топла AC 100 V ~ 240 V да DC 5 V 5 A 25 W DC напон конвертор прекинувачи напојување дел за водени лентиМатеријал : Мета

Please wait...