0
clear
  • 84mm x 84mm Бела Пластика Домување RJ45 RJ11 Лице Плоча Назад Кутија
  • -20%
  • -20%
84mm x 84mm Бела Пластика Домување RJ45 RJ11 Лице Плоча Назад Кутија

84mm x 84mm Бела Пластика Домување RJ45 RJ11 Лице Плоча Назад Кутија

DEN 48.00
DEN 46.00

Количината на стоката
Тековен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични Нето Тежина : 39g; Пакет Содржина : 1 x Лице Плоча Назад Кутија Бренд : Асиси Главната Боја : Бела Големина : 84 84 x x 36mm/3.3" x 3.3" x 1.4"(L*W*H) кој се Користи за монтирање на предниот дел на мрежата или телефонски приклучоци. Погоден за RJ11 или RJ45 модул е лесно да се инсталира.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
84*84mm

Слични производи

2x25 Стр 50 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

1 Прозрачна флукс : 100lm / w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 чипови : Тајван 4 Моќ : 3 W,5w,7 W,10 W 5 Напон : 3 W : 912 V,5 W : 1517 V,7 W :

LED дигитални цевка краток вовед1, име на производ : 2030 ARG2, зборот број : 33, големина на екран : 0.2 инчи4, светл

Количина : 100 комплет Ставка Опис : 100 Pcs 5way машки конектор за домување и вметнете 400 Pcs Женски терминали 400 P

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1...

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W300 W Ф

Please wait...