0
clear
  • WSFS Топла Продажба АДАПТЕР Приклучок Адаптер B22 - GU10 СВЕТИЛКА БАЗА на ОСВЕТЛУВАЊЕ За Дома Градина Осветлување
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба АДАПТЕР Приклучок Адаптер B22 - GU10 СВЕТИЛКА БАЗА на ОСВЕТЛУВАЊЕ За Дома Градина Осветлување

WSFS Топла Продажба АДАПТЕР Приклучок Адаптер B22 - GU10 СВЕТИЛКА БАЗА на ОСВЕТЛУВАЊЕ За Дома Градина Осветлување

DEN 53.28

Количината на стоката
Тековен

Топла АДАПТЕР Приклучок Адаптер B22 - GU10 СВЕТИЛКА БАЗА на ОСВЕТЛУВАЊЕ За Дома Градина Осветлување
АДАПТЕР ПРИКЛУЧОК GU10 B22 - Димензии : 52 x 35 mm Тип : B22 За GU10 Применуваат напон : 2 A250 V АДАПТЕР ПРИКЛУЧОК GU10 B22-
Димензии : 52 x 35 mm
Тип : B22 За GU10
Се применуваат напон : 2 A250 V
Материјал : Керамички метал пластика
пакет : 1 x Адаптер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Број На Модел На:
wsfs

Слични производи

ALLISHOP BNC Женски BNCKWE BNC Конектор Sockets Видео Мониторинг Приклучок за PCB Лактот ШтицаЕлектрични Податоци : Ка

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Количина : 100 комплет Ставка Опис : 100 Pcs 5way машки конектор за домување и вметнете 400 Pcs Женски терминали 400 P

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач...

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

1x9 P Pin 9 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1 Моментална

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

1 Прозрачна флукс : 100lm / w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 чипови : Тајван 4 Моќ : 3 W,5w,7 W,10 W 5 Напон : 3 W : 912 V,5 W : 1517 V,7 W :

Please wait...