0
clear
  • MYLB - G4 Штекер Керамичка LED Халоген Светлина, Крушка Светилка Носителот 12V
  • -20%
  • -20%
MYLB - G4 Штекер Керамичка LED Халоген Светлина, Крушка Светилка Носителот 12V

MYLB - G4 Штекер Керамичка LED Халоген Светлина, Крушка Светилка Носителот 12V

DEN 38.40
DEN 36.00

Количината на стоката
Тековен

Г4 верзија води со кабел
Добро за G4 downlight, халоген светилка, LED светилки, ниско-напонски светилка и повеќе
Големина : за 0.3 инч во дијаметар; 0.6 см висок
Напон : 12 V
Кабел должина : околу. 7 инчен
Моќност : 10-50 W
Материјал : керамички
Боја : бела
пакет : 1 x G4 светилка носителот
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.
Г4 верзија води со кабел
Добро за G4 downlight, халоген светилка, LED светилки, ниско-напонски светилка и повеќе
Големина : за 0.3 инч во дијаметар; 0.6 см висок
Напон : 12 V
Кабел должина : околу. 7 инчен

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE

Слични производи

ALLISHOP BNC Женски BNCKWE BNC Конектор Sockets Видео Мониторинг Приклучок за PCB Лактот ШтицаЕлектрични Податоци : Ка

1x9 P Pin 9 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1 Моментална

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

KUM PB62503027 PB62103020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата SocketСекој сет вклучуваат женски и машки со игл

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

LED дигитални цевка краток вовед1, име на производ : 2030 ARG2, зборот број : 33, големина на екран : 0.2 инчи4, светл

1x7 Стр 7 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Момен

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax АдаптерОпис на производот Број на

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

1 Прозрачна флукс : 100lm / w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 чипови : Тајван 4 Моќ : 3 W,5w,7 W,10 W 5 Напон : 3 W : 912 V,5 W : 1517 V,7 W :

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1...

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични Нето Тежина : 39g; Пакет Содржина : 1 x Лице Плоча Назад К

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

Please wait...