0
clear
  • ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax Адаптер
  • -20%
  • -20%
ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax Адаптер

ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax Адаптер

DEN 184.80

Количината на стоката
Тековен

ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax Адаптер
Опис на производот Број на Модел : BNC Приклучок за SMA Џек Адаптер
Тип : SMA Женски BNC Машки Адаптер
Примена : Микробранова
Пол : Женски/Машки
Точка Име : Адаптер ЗА антена!
Отпорност : 50/75 Ohm
Материјал : Месинг/ Цинк/Пластика
Позлата : Злато, Никел
Се применуваат за : Комуникациски
Прилог Тип : Crimp / Dolder / Cramp
Конектор Тип : Cable / Адаптерот / кутиите на двата краја /PCB Драг пријател
Добар ден.ви благодариме за купувањето од нас.
Вашата цел во моментов е процесуирани и тоа ќе биде предаден во рамките на 1-3 работа ден
Во нормални услови, испорака е како што следува :
САД : 10-18 работни дена
Бразил, Италија, Шпанија и Русија : 18-30 работни дена или подолго (до локалните обичаи и поштенски систем)
Други земји : 16-28 работни дена
Ние ќе ве контактираме и бидете во тек со напредокот на вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, прашања или коментари, тогаш ве молиме пратете ми порака во секое време.
Ви благодариме!

Детални карактеристики

Број На Модел На:
BNC
is_customized:
Yes
Примена:
RF, Осветлување
Пол:
Машки
Тип:
BNC

Слични производи

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо�

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W300 W Ф

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Топла 3 W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85 V 265 VСосема нов и висок квалитет на Сосема нов

Ве молиме Имајте на ум : "2pin 6mm конектор за PCB" е за PCB ширина : 6mm(PIN растојание : 78мм) единствена боја на led ле�

2x50 Стр 100 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редов�

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус�

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки�

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме �

1x4 Стр 4 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Момен�

1x9 P Pin 9 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1...

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1...

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

Топла AC 100 V ~ 240 V да DC 5 V 5 A 25 W DC напон конвертор прекинувачи напојување дел за водени лентиМатеријал : Мета

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

Количина : 100 комплет Ставка Опис : 100 Pcs 5way машки конектор за домување и вметнете 400 Pcs Женски терминали 400 P

Please wait...