0
clear
  • 5W led чип 20mm diamete прозрачна димензија 12mm Тајван чип Висока Светла Таванот извор на светлина бела/топло бела
  • -20%
  • -20%
5W led чип 20mm diamete прозрачна димензија 12mm Тајван чип Висока Светла Таванот извор на светлина бела/топло бела

5W led чип 20mm diamete прозрачна димензија 12mm Тајван чип Висока Светла Таванот извор на светлина бела/топло

DEN 278.40
DEN 278.00

Количината на стоката
Тековен

1 Прозрачна флукс : 100lm/w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 чипови : Тајван 4 Моќ : 3 W,5w,7 W,10 W 5 Напон : 3 W : 9-12 V,5 W : 15-17 V,7 W : 21 - 23 V,10 W : 30-33 V 6 Струја : 300m A 7 големина : преглед Димензија : 20mm Прозрачна Димензија : 12mm 8 Може да се користи за производство на таванот светилка,канистер ламба,се пука на светлина,LED светилка и др.

Детални карактеристики

Емитуваат Боја:
Топло бела, Бела
Wattage:
7W, 3W, 5W, 10W
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
КОЧАН-5W

Слични производи

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Момен

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W300 W Ф

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

2x50 Стр 100 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редов

1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Количина : 100 комплет Ставка Опис : 100 Pcs 5way машки конектор за домување и вметнете 400 Pcs Женски терминали 400 P

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Please wait...