0
clear
  • WSFS Топла Продажба 3W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85V - 265V
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба 3W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85V - 265V

WSFS Топла Продажба 3W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85V - 265V

DEN 103.68

Количината на стоката
Тековен

Топла 3 W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85 V - 265 V
Сосема нов и висок квалитет на Сосема нов и висок квалитет
Моќност : 1-3 W, Max 3 W
Влезен напон : AC85 V-265 V 50/ 60 Hz
Големина : 4.8 x 2.5 x 2.1 cm (L x W x H)
1 x трансформатор.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Излезниот Напон:
24
Број На Модел На:
нови пристигнување

Слични производи

Ве молиме Имајте на ум : "2pin 6mm конектор за PCB" е за PCB ширина : 6mm(PIN растојание : 78мм) единствена боја на led ле�

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц�

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

2x50 Стр 100 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редов�

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп�

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол�

3 Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250 V 10 A Моќност Приклучок за Штекер

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W300 W Ф

ALLISHOP BNC Женски BNCKWE BNC Конектор Sockets Видео Мониторинг Приклучок за PCB Лактот ШтицаЕлектрични Податоци : Ка�

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус�

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р�

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо�

1x9 P Pin 9 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1...

1x4 Стр 4 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Момен�

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Please wait...