0
clear
  • 150pcs 2.0 mm конектор 1*40P еден ред pin еден ред pin проред 2.0 MM 1*40 игла должина пластични висока 2.0 MM 8.7 MM
  • -20%
  • -20%
150pcs 2.0 mm конектор 1*40P еден ред pin еден ред pin проред 2.0 MM 1*40 игла должина пластични висока 2.0 MM 8.7 MM

150pcs 2.0 mm конектор 1*40P еден ред pin еден ред pin проред 2.0 MM 1*40 игла должина пластични висока 2.0

DEN 422.40

Количината на стоката
Тековен

1 x 40p

Детални карактеристики

Број На Модел На:
2.0 mm

Слични производи

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

3 Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250 V 10 A Моќност Приклучок за Штекер

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Please wait...