0
clear
  • 2pin/4pin Led Агол Конектор RGB директно Конектор 110V 220V средината Двојно Конектори
  • -20%
  • -20%
2pin/4pin Led Агол Конектор RGB директно Конектор 110V 220V средината Двојно Конектори

2pin/4pin Led Агол Конектор RGB директно Конектор 110V 220V средината Двојно Конектори

DEN 91.20
DEN 70.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме Имајте на ум : "2pin 6mm конектор за PCB" е за PCB ширина : 6mm(PIN растојание : 7-8мм) единствена боја на led лента 110v 220v "2pin 12mm конектор за PCB" е за PCB ширина : 12mm(PIN растојание : 13-13.5 mm) единствена боја на led лента 110v 220v "4pin 10мм конектор за PCB" е за PCB ширина : 10мм(PIN растојание : 4.2-4.3 mm) RGB led лента 110v 220v
Овие Двојно Конектори со кабел се користи само за AC110-130 V/220-240 V ЛЕР Газа Светлината Кабел Должина : околу 25см Материјал : Пластични и бакарна жица Пакет се вклучени : 1 сет X кабел конектор со игли

Детални карактеристики

боја:
2pin 6mm PCB се поврзете, 2pin 12mm PCB connec, 4pin 10мм PCB connec
Број На Модел На:
220V led конектор

Слични производи

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1 Моментална

2 : Канада : 1555 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W300 W Ф

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Момен

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач...

Please wait...