0
clear
  • 1pcs L251 12mm Пет вид на боја од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање
  • -20%
  • -20%
1pcs L251 12mm Пет вид на боја од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена Рог Врата се Префрлите на Автоматско Ресетирање

1pcs L251 12mm Пет вид на боја од Нерѓосувачки Челик, Метални Притисни Копче за Префрлање Автомобил Измена

DEN 83.52
DEN 79.00

Количината на стоката
Тековен


2 : Канада : 15-55 работни дена.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.И корисни коментари за други клиенти.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.
Оди до мојата Продавница :
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Карактеристики:
Автоматско Ресетирање
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
1
Број На Модел На:
L251

Слични производи

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

Спецификација : Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА,

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач...

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50 / 60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W300 W Ф

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моме

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1 Моментална

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

Please wait...