0
clear
  • 200 компјутери 1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни
  • -20%
  • -20%
200 компјутери 1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни

200 компјутери 1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs

DEN 360.00
DEN 342.00

Количината на стоката
Тековен


1x3 P 3 Pin 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни
1. Моменталната оценка : 1 AMP
2. Операција температура -40°C до +105°C
3. Контакт отпор : 20mΩ Max
4. Изолација отпор : 1000 MΩ Мин
5.Издржи Напон : AC/DC 500 V
6. Изолатор материјал : Полиестер (UL94 V - 0)
7. Контакт материјал : Месинг
8. Контактирајте со позлата : Злато
Спакувани во рефус
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Детални карактеристики

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
1513 година-1102G0S
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
1.27 mm

Слични производи

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти�

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме �

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По�

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Спецификација : Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА,

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп�

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц�

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск�

3 Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250 V 10 A Моќност Приклучок за Штекер

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

Please wait...