0
clear
  • WSFS Топла Продажба Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 - 24V за LED Ленти
  • -20%
  • -20%
WSFS Топла Продажба Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 - 24V за LED Ленти

WSFS Топла Продажба Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 - 24V за LED Ленти

DEN 49.44

Количината на стоката
Тековен

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 - 24 V за LED Ленти
Сосема нов и добри квалитетни LED контролер и dimmer со промена на динамичен режим. Сосема нов и добар квалитет
LED контролер и dimmer со промена на динамичен режим.
кабел должина : 29 см
брзина на режимот на динамиката : 6 чекори
осветленоста на статички боја : 8 чекори
напон : DC 12 V-24 V
Само погодна за monochromatic LED ленти.
пакет : 1 x LED светло бар контролер
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Нежните
Бренд Име:
REFURBISHHOUSE

Слични производи

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Карактеристика на Оваа RGB засилувач е погоден за сите видови на константен напон лер RGB контролер.тоа мо

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

Спецификација : Точка Име за Притисни Switch Акција Тип Latching Контакт Тип 1 НК О 10 A Ui 600 V Uimp 6 KV AC 15240 V 3А Планина

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Please wait...