0
clear
  • Висока Моќност AC110V 220V Да DC5V LED Лента Моќ AC DC Адаптер 5V 2А 3А 5A 10A 20A 30A 40A 60A 10W-300W Прекинувач за Напојување 1PCS
  • -20%
  • -20%
Висока Моќност AC110V 220V Да DC5V LED Лента Моќ AC DC Адаптер 5V 2А 3А 5A 10A 20A 30A 40A 60A 10W-300W Прекинувач за Напојување 1PCS

Висока Моќност AC110V 220V Да DC5V LED Лента Моќ AC DC Адаптер 5V 2А 3А 5A 10A 20A 30A 40A 60A 10W-300W Прекинувач

DEN 364.32
DEN 222.00

Количината на стоката
Тековен

Спецификација : Влез : 100~240 V AC, 50/60 Hz Излез : 5 V DC Материјал : метал Струја : 2 A 3А 5 A 10 A 20 A 30 A 40 A 60 A Моќ : 10 W-300 W Фрекфенција : 50 / 60 Hz Сертификат : CE, ROHS Врска : L, N : AC моќност GND : DC излезна "-" V : DC излезна "+" +V / ADJ : Прилагодување на излезниот напон за Безбедност на Усогласеност : CCC/ FCC / CE Работна Температура : 0~40 Температура на Чување : -20~60 Амбиентниот Влажност : 0~95% Не-Кондензација Пакет се вклучуваат : 1 x Switch Напојување Возачот За LED Лента светлина НЕМА LED Лента Ако сакате 12 V адаптер,

Детални карактеристики

Wattage:
5V 2A 10W, 5V 3A 15W, 5V 5A 25W, 5V 10A 50W, 5V 20A 100W, 5V 30A 150W, 5V 40A 200W, 5V 60A 300W
Тип На Објект:
Осветлување Трансформатори
Приклучок Тип:
EU
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Бренд Име:
Tightsen-Home
Материјал:
Алуминиум
Влезен Напон:
ac 100-240v
Карактеристики:
За DC5V LED Лента Светлина
Повратен Сигнал:
DC
Влезниот Сигнал:
AC
Излезниот Напон:
DC 5V
Гаранција:
3 Години
Тежина:
0.1kg
Број На Модел На:
LRT15810
тековната:
2А 3А 5A 10A 20A 30A 40A 60A

Слични производи

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

1x9 P Pin 9 1.27 mm PCB Машки Насловот Еден ред Директно PCB Преку Дупка Pin Заглавија Rohs Доведе Слободни1 Моментална

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Please wait...