0
clear
  • 1000pcs 1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни
  • -20%
  • -20%
1000pcs 1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни

1000pcs 1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе

DEN 9600.00
DEN 9120.00

Количината на стоката
Тековен


1x40 Стр 40 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни
1. Моменталната оценка : 1.0 AMP
2. Операција температура -40°C до +105°C
3. Контакт отпор : 20mΩ Max
4. Изолација отпор : 1000 MΩ Мин
5.Издржи Напон : AC/DC 1000 V
6. Изолатор материјали : Најлон-46
7. Контакт материјал : Месинг
8. Контактирајте со позлата : Ау или SN Над 50" Ni
Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

Детални карактеристики

Број На Модел На:
2346140G0E
Бренд Име:
RTLECS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Конектор тип:
pin насловот женски
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
1.27 mm

Слични производи

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

MPU6050 Модул 3 Оска Gyroscope+Акцелеметарски Модул за MPU 6050Функција : 1 Чип : MPU60502 Напојување : 3v5 V3 Gyroscope опсег : + 250

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Please wait...