0
clear
  • 2.54 mm теренот двојно женски 2 * 2P / 3/4/5/6/7/8/9/10/11 / 12-40P женски ред седиште ред
  • -20%
  • -20%
2.54 mm теренот двојно женски 2 * 2P / 3/4/5/6/7/8/9/10/11 / 12-40P женски ред седиште ред

2.54 mm теренот двојно женски 2 * 2P / 3/4/5/6/7/8/9/10/11 / 12-40P женски ред седиште ред

DEN 405.12
DEN 405.00

Количината на стоката
Тековен

2x 2 P / 3/4/5/6/7/8/9/10/11 / 12-40 P

Детални карактеристики

боја:
200pcs 2x 2p, 200pcs 2x 3p, 200pcs 2x 4p, 180pcs 2x 5p, 180pcs 2x 6p, 100pcs 2x 7p, 100pcs 2x 8p, 100pcs 2x 9p, 100pcs 2x 10p, 100pcs 2x 12p, 100pcs 2x 14p, 100pcs 2x 15p, 50pcs 2x 16p, 50pcs 2x 18p, 50pcs 2x 20p, 50pcs 2x 25p, 50pcs 2x 30p, 50pcs 2x 40p
Број На Модел На:
2.54 MM

Слични производи

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач...

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

Бесплатен Превозот 5meter / многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома де

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 310 дена по испорака.Се Враќа&Гаранциј

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Please wait...