0
clear
  • 10 Метри/многу 30AWG Флексибилни Силикони Жица РК Кабел 30AWG 11/0.08 TS OD 1.2 mm Конзервирани Бакарна Жица Со 10 Бои за да ги Одберете
  • -20%
  • -20%
10 Метри/многу 30AWG Флексибилни Силикони Жица РК Кабел 30AWG 11/0.08 TS OD 1.2 mm Конзервирани Бакарна Жица Со 10 Бои за да ги Одберете

10 Метри/многу 30AWG Флексибилни Силикони Жица РК Кабел 30AWG 11/0.08 TS OD 1.2 mm Конзервирани Бакарна Жица

DEN 129.12
DEN 101.00

Количината на стоката
Тековен

Тип : 30 AWG-Силиконска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : -60°C~+200°C Земја/Регион на Производство : Кина Изолација : Флексибилни Силиконска Гума Апликации : РК, Далечински Управувач, Електронски, Батерија Кабел. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 1 работен ден (освен викенд). Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во текот на исходот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил. Купувачите треба да им се понуди се врати превозот следење на број и се грижи за враќање превозот цена, За која било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи пакет и сите додатоци; ве Молиме овозможи до 5 работни дена за враќа да бидат обработени. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската пред да ги купите . Вашето задоволство е важно за нас. Контактирајте со нас, Ние се стремиме да достави 5-ѕвезда услуги на клиентите. Ако не сте 100% задоволни со нашите производи, можете да ги врати во рок од 30 дена и да побара враќање на средствата или девизните. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Пратката Точка ќе биде предаден во рок од 1 работен ден по потврди за плаќање. Ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и 5-Ѕвезда DSRs оценка
. Политика на враќање Ние нудиме 30 дена (од купувачот примените) враќање и замена гаранција. Превозот и ракувањето со обвиненија нема да бидат вратени.итн Влакно дијаметар : 0.08 mm Диригент Материјал : Конзервирани Бакар Големина опсег : 30 AWG Диригент Тип : Заробени Бакар Сертификација : УЛ, Ro HS, "ФОЛКСВАГЕН" -1, АДС FT1 Нашата супер-флексибилни силикони жица е практично неограничен број на употреба! Тоа е совршен за сите видови на DIY електрични и хоби проекти! Кој е издржлив на силиконски јакна, ова високо заробени конзервирани бакарна жица е одлична алтернатива за повеќе крути ПВЦ обложена жица,и тоа е сосема Ro HS, УЛ согласност.

Детални карактеристики

Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
30awg
Бренд Име:
Creabelife
Изолација Материјал:
Гума
Примена:
Внатрешните инсталации во електрична & електрична опрема итн.
Диригент Материјал:
конзервирани бакар
сертификација:
ФОЛКСВАГЕН -1, АДС FT1

Слични производи

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

MPU6050 Модул 3 Оска Gyroscope+Акцелеметарски Модул за MPU 6050Функција : 1 Чип : MPU60502 Напојување : 3v5 V3...

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

Спецификација : Точка Име за Притисни Switch Акција Тип Latching Контакт Тип 1 НК О 10 A Ui 600 V Uimp 6 KV AC 15240 V 3А Планина

Бесплатен Превозот 5meter / многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома де

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Спецификација : Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА,

92 MHz Факултативна страна ни остави масажа.Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи Нормално Отворена По

Please wait...