0
clear
  • 1000pcs 2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови теренот 1.27
  • -20%
  • -20%
1000pcs 2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови теренот 1.27

1000pcs 2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат

DEN 3120.00
DEN 2964.00

Количината на стоката
Тековен


2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови теренот 1.27
1. Моменталната оценка : 1.0 AMP
2. Операција температура -40°C до +105°C
3. Контакт отпор : 20mΩ Max
4. Изолација отпор : 1000 MΩ Мин
5.Издржи Напон : AC/DC 1000 V
6. Изолатор материјал : Полиестер (UL94 V - 0)
7. Контакт материјал : Месинг
8. Контактирајте со позлата : Злато Флеш

Детални карактеристики

Бренд Име:
RTLECS
Број На Модел На:
PH127MD8
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Конектор тип:
pin насловот машки
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
1.27 mm

Слични производи

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

1x8 Стр 8 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1...

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

MPU6050 Модул 3 Оска Gyroscope+Акцелеметарски Модул за MPU 6050Функција : 1 Чип : MPU60502 Напојување : 3v5 V3 Gyroscope опсег : + 250

притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО 3)LatchedПритиснете предавателот го копчето А, примачот р

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск

1 g 100 W AC 85277 V DC 1834 V Max 3000m A 90% 0.Ние сме "" () CE : Тоа значи дека висок квалитет на производот на led драјвер.и тоа

10pcs / лот 2 3 4 5 pin Еден RGB RGBW Боја LED Лента Конектор за 3528 5050 LED Лента да се Соблече Врска Употреба Терминал Бл

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.Се вр

Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информаци

Надворешна Антена Адаптер Кабел BNC Женски Bulkhead да TS9 Машки РА 90 степени Pigtail Скокач Кабелот 0.5 ftСпецифика

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

Please wait...