0
clear
  • Мал Круг Рокер Switch Црна 2 нозе 2 датотеки рокер switch 3А / 250V 6A / 125V 100 Zhi
  • -20%
  • -20%
Мал Круг Рокер Switch Црна 2 нозе 2 датотеки рокер switch 3А / 250V 6A / 125V 100 Zhi

Мал Круг Рокер Switch Црна 2 нозе 2 датотеки рокер switch 3А / 250V 6A / 125V 100 Zhi

DEN 1008.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
NO
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Производ карактеристики : Пластични материјали : ABSЖица материјал : БакарЗлато позлата : ФУ"Пакување : пл

1 g 100 W AC 85277 V DC 1834 V Max 3000m A 90% 0.Ние сме "" () CE : Тоа значи дека висок квалитет на производот на led драјвер.и тоа

Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест Други Политики : Ние не сме одговорни за било обича

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

Спецификација : Точка Име за Притисни Switch Акција Тип Latching Контакт Тип 1 НК О 10 A Ui 600 V Uimp 6 KV AC 15240 V 3А Планина

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач...

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Спецификација : Точка Име Печурки Итни Стоп Притисни Копче за Префрлање О 10 A Ui 660 V IEC 337 Контакт Тип 1 НЕМА,

Бесплатен Превозот 5meter / многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома де

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

Работна Фреквенција : 315 / 433 Излез Држава : Текст DC3.5 VDC12 V Излез DC3 па со comnon предавателот ќе биде многу дол

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

Please wait...