0
clear
  • 3P DIP прекинувач DIP прекинувач 3 рамен иглички за да се префрлате се префрлите од 2.54 MM сина ( 40 )
  • -20%
  • -20%
3P DIP прекинувач DIP прекинувач 3 рамен иглички за да се префрлате се префрлите од 2.54 MM сина ( 40 )

3P DIP прекинувач DIP прекинувач 3 рамен иглички за да се префрлате се префрлите од 2.54 MM сина ( 40 )

DEN 576.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
NO
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0 Работен Напон : DC3.5 VDC12 V Излез DC3 Модулација на Владата :

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

Бесплатен Превозот 5meter / многу 14mm Кристално Јасно octagon монистра garlands за лустерот делови, Свадба и дома де

Спецификација : Точка Име за Притисни Switch Акција Тип Latching Контакт Тип 1 НК О 10 A Ui 600 V Uimp 6 KV AC 15240 V 3А Планина

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

Оваа мини AC22 OV Приемник одбор е одличен производ Нејзината големина е мини Ретко AC Приемник одбор може д

Производ карактеристики : Пластични материјали : ABSЖица материјал : БакарЗлато позлата : ФУ"Пакување : пл

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач...

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

MPU6050 Модул 3 Оска Gyroscope+Акцелеметарски Модул за MPU 6050Функција : 1 Чип : MPU60502 Напојување : 3v5 V3 Gyroscope опсег : + 250

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

Please wait...