0
clear
  • Кралицата рокер switch 4 метри 2 датотеки KCD4-201 црна моќ рокер switch 16A / 250V 30 Zhi
  • -20%
  • -20%
Кралицата рокер switch 4 метри 2 датотеки KCD4-201 црна моќ рокер switch 16A / 250V 30 Zhi

Кралицата рокер switch 4 метри 2 датотеки KCD4-201 црна моќ рокер switch 16A / 250V 30 Zhi

DEN 1344.00

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

сертификација:
CCC
Гаранција:
NO
Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Слични производи

KUM PB62503027 PB62103020 3 Pin Женски И Машки Конектор за Авто Светлата SocketСекој сет вклучуваат женски и машки со игл

1x2 P 2 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Моментал

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Пластични Нето Тежина : 39g; Пакет Содржина : 1 x Лице Плоча Назад К

LED дигитални цевка краток вовед1, име на производ : 2030 ARG2, зборот број : 33, големина на екран : 0.2 инчи4, светл

ALLISHOP BNC Машки Plug да SMA Женски Џек Адаптер за Полнач BNC J SMA К Директно Coax АдаптерОпис на производот Број на

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

1 Прозрачна флукс : 100lm / w 2 Поглед Агол : 120 степен 3 чипови : Тајван 4 Моќ : 3 W,5w,7 W,10 W 5 Напон : 3 W : 912 V,5 W : 1517 V,7 W :

2x8 Стр 16 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Топла Монохроматски Dimmer Светлината Контролер 12 24 V за LED ЛентиСосема нов и добри квалитетни LED контролер

Излезен напон : DC 12 V; Вредноста на излезниот напон : 12 V ± 10% Излезна Струја : 15 A; Излезна Моќ : 180 W; Оперативе

Име на производ : Рокер Прекинувач;Полови : SPST;Терминали : 2 Pin (On Off)Оценка Напон : 3А 250 V AC;6 A 125 V AC : 6 A 125 V ACВк

Топла АДАПТЕР Приклучок Адаптер B22 GU10 СВЕТИЛКА БАЗА на ОСВЕТЛУВАЊЕ За Дома Градина ОсветлувањеАДАПТЕР

Тип : 30 AWGСиликонска жица Оценет напон : 300 V Температура опсег : 60°C~+200°C Земја / Регион на Производство : Ки

1x7 Стр 7 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот Женски еден ред, директно преку дупка НАТОПИ Rohs Доведе слободни1 Момен

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични, Метални Боја : Видете слики Производ апликација

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

2x25 Стр 50 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

2x15 Стр 30 pin 1.27 mm Теренот Pin Насловот машки двоен ред Машки директно злато флеш Rohs Стигнат до двојно редови

Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба наус

Топла 3 W LED Светилка Возачот Електричниот Трансформатор 85 V 265 VСосема нов и висок квалитет на Сосема нов

Please wait...