0
clear
  • Врвен Квалитет 10M 2 Кабелот 0.75 cm Multicolor Гроздобер Пресврт Плетенка Ткаенина Светлина Кабел Ретро Електрична Жица Pendant Светилка Жица
  • -20%
  • -20%
Врвен Квалитет 10M 2 Кабелот 0.75 cm Multicolor Гроздобер Пресврт Плетенка Ткаенина Светлина Кабел Ретро Електрична Жица Pendant Светилка Жица

Врвен Квалитет 10M 2 Кабелот 0.75 cm Multicolor Гроздобер Пресврт Плетенка Ткаенина Светлина Кабел Ретро Електрична

DEN 1280.64
DEN 640.00

Количината на стоката
Тековен


Ние ќе направиме од најдобро да се реши било каков проблем и да ви овозможи со најдобра по продажба на
услуга. обезбедување на Квалитет на производи кои се квалификувани. : )
Со Почит.
Кина Post DHL ТНТ EMS
- - - -
Бесплатни 65% 65% 50%
Превозот Попуст Попуст Попуст
(веќе наместен) (веќе наместен) (веќе наместен)
- -
60-120 дена 5-7 дена 5-7 дена 7-25 дена
Шопинг процес :
Пребарувате Успешна Испорака Потврди приемот со Оглед 5 ѕвезди
/ плаќање
Цел ^
/ ^
Советодавен Измените на Превозот Не се задоволни,се вратиВраќање На Процесот
Answer : ___________________________ Note : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија ,TT .5 мм
Макс оптоварување тежина : 8kg
Карактеристики :
- Мазни ткаенини кабел за да се меша и натпревар индивидуални ентериери на една соба.
Ние ќе го организира пратка во рок од 3 дена по испративме на вашата исплата и потоа
ве информираме следење на број.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Спецификација :
Должина : 10m
Изолација : Двоен Polyvinyl Хлорид
Основни дебели : 0.
Преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Пратки во најбрзо време.Сите majoy кредитни картички се прифаќаат.
Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да договор со нас пред да се отвори спорот.
Уживајте во вашата шопинг во нашата продавница.
можете да ги пратите на :
или
Пратката ќе се доставени во рок од 35 дена во повеќето земјата.
Ние ќе целосна наплата или reship ако сè уште не може да ја примаат во рок од 80 дена.
- Двојно изолирани и CE, Ro HS заверена оваа мазни ткаенини кабел е и издржлив
- Лесни преземање на напорна работа надвор од мали нешта кога се одлучува на вашата боја тема
- 14 Бои за да ви овозможи да се Избере
- Core 2 ткаенина кабел
- Двојно изолирани и многу флексибилен
Пакетот Вклучува :
1 x Ткаенина Кабел
А Ние гарантираме 100% автентични производ слики.
Во Согласност Со Опис * * * * * 5 Ѕвезда
Услуга Став * * * * * 5 Ѕвезда
Испорака Брзина * * * * * 5 Ѕвезда
- Со вашата поддршка.

Детални карактеристики

Број На Модел На:
NO
Диригент Материјал:
Други
Тип На Проводник:
Други
Тип:
Други
Изолација Материјал:
Други
Примена:
Други
Должина:
10M
Дебелина на јадрото:
0.75 cm
Надворешниот Дијаметар:
5.5 мм
Макс Оптоварување Тежина:
8kg

Слични производи

метарСекој сет вклучуваат : 1 * Машки приклучок1 * Женски приклучок14 * терминалПревозот Бесплатен превозо

Далечински работа на владата има два режими на работа може да се прилагоди (автозаклучување и блокирам),

Ве молиме имајте во предвид следење на информации може да се следи 310 дена по испорака.Се Враќа&Гаранциј

Јасно код : долго притиснете го копчето за вклучување за повеќе од 5 секунди, зелено светло трепка по иск

Можат да се применат на чип PT2262, SC2260, EV1527, и така сите фиксни код безжичниот далечински управувач Далечин

3 Pins DC AC Панел Монтира Конекторот 250 V 10 A Моќност Приклучок за Штекер

Нашата продавница за управување со производи вклучувајќи : potentiometer, switch, сензор, спојување, приклучок, пр

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 женски машки Продолжување Конектори за кабел

јас ќе ви помогнат да се реши проблемот лесно и пријателски.98 Собна температура 20 +60 тежина : 208g / еезПрег

Со почит.>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контакти

Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да

14mm Јасно 200pcs Кристал octagon лежиште, K9 кристал 2 дупки, Diy Свадба & дома декорација, Кристално Додатоци лусте

Нови пристигнување сензор swithches, wholesales цена е многу compatitive, добредојде за да испратите барање!Опис : 3 жиц

Бесплатен превозот и ќе ви даде следење на број!Опис : USB 2.0 машки Агол Да Мини Машки Продолжување Конекто

LED дигитални цевка1, име на производ : 2543 AS2, зборот број : 43, големина на екран : 0.25 инчи4, светлечки боја : цр

Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 12

DC напојување Регулирани напојување излезна линија за 4,5 ММ приклучок силикони жица алигатор клип во 030 A

контактирајте со нас да )Спецификации : Свежи и Висок Квалитет и Ниска Загуба !* Конектор A : SMA машки plug пр

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .Симетрични дизајн(главата лево или десноЦелосен метал екст

не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбе

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .Ве молиме

RF UHF VHF Радио Коаксијален Антенски Кабел BNC Машки 90 степени РА да UHF SO239 Coax Мобилен да База Антена Кабелот 20

Производ карактеристики : Пластични материјали : ABSЖица материјал : БакарЗлато позлата : ФУ"Пакување : пл

1 g 100 W AC 85277 V DC 1834 V Max 3000m A 90% 0.Ние сме "" () CE : Тоа значи дека висок квалитет на производот на led драјвер.и тоа

* Ако примите погрешна предмети вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедн

Опис : Име : Факел Push Копчето ПрефрлатеКонтакт Тип : Latching КонтактНапон / Тековни : DC 1 A 30 VВкупната Големин

Олабави вашиот прст на истото копче Стоп / ИСКЛУЧУВАЊЕ.ПримачотКанал : 1 CHДекодирање : Учење код (бутване

36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Комп

Бесплатен Превозот 10pcs / многу 40mm Темно Зелена кристал лустерот фацетирани топки и кристално осветлувањ

Please wait...