0
clear
  • ABWE Најдобри Продажба Деца Црвени Пластични Оган Extinguisher Облик Келеш Вода Пиштол Играчка
  • -20%
  • -20%
ABWE Најдобри Продажба Деца Црвени Пластични Оган Extinguisher Облик Келеш Вода Пиштол Играчка

ABWE Најдобри Продажба Деца Црвени Пластични Оган Extinguisher Облик Келеш Вода Пиштол Играчка

DEN 38.88
DEN 36.00

Количината на стоката
Тековен


Плаќање
ЕМС. поради лоцира царинската блок или од други причини.секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Ви благодариме за вашиот разбере.
Пакет Содржина : 1 x Келеш Пиштол Играчка
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна. Ве молиме имајте во предвид : вода вбризгување е боја испратени по случаен избор. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт.Име На Производ : Келеш Пиштол Играчка;Материјал : Пластика
Дизајн : Оган Extinguisher Форма;Главна Боја : Црвена, Црна
Големина : 10. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.4 (H*D)
Тежина : 20g
Само извлечете ја затка , а потоа да се пополни на вода во резервоарот.
Име На Производ : Келеш Пиштол Играчка;Материјал : Пластика
Дизајн : Оган Extinguisher Форма;Главна Боја : Црвена, Црна
Големина : 10. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира ., тоа може да го одложи до 60 дена . Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики. Answer : ___________________________ Note : Мал дел не е за деца под 3 години.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена.

Детални карактеристики

Пол:
Унисекс
Предупредување:
како опис
Возраст Опсег:
8-11 Години,5-7 Години
Тип:
вода пиштол
Бар-кодот:
No
Бренд Име:
MAGICYOYO
Број На Модел На:
SZ-ABWE-I008635
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS

Слични производи

1.Материјал : е направен од најдобрите palto 0.55 мм ПВЦ мушама која е во согласност со меѓународните стандар

НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СОИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА Нарачки обработени навремено по плаќањ

1.Материјал : е направен од најдобрите palto 0.55 мм ПВЦ мушама која е во согласност со меѓународните стандар

Производство на време 710 работни денови.Ве молиме Љубезно се Прошири 5 дена од денот на превозот време от

Сечилото поврзани со цинк алуминиумски тркала, преку коси заклучување спојка фиксиран на моторни оскат

Гумени кенгураСпецификација1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд тка

Име : 255cm спорт зона змејотМатерија : висококвалитетна ткаенина ткаенина kitesГолемина : 255*85cmТежина : 450gПов

Добредојдовте на UARE Висококвалитетни Продавницаљубезно потсетникpls бидете сигурни дека на адреса ќе и

Кога празници,може да биде мало задоцнување Тоа само ќе ве однесе момент,но тоа е исклучително битно зна

Гумени шаторСпецификација1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд ткаен

П7 : Што е вклучена за бесплатен превозот? Не ни треба да плаќаат дополнителни увозни давачки?A : Тоа содрж

Ако вашата адреса е оддалечена место според изразат компанија, дополнителни далечински товар ќе бидеоб

Тип на објектГумени igloo купола шаторИме на производ5 X4.Payment Terms1 Ако email не се одговори,ве молиме да ја преп

Бесплатен Превозот 0.Ве молиме проверете со вашиот локален царинската испостава ако имате било какви со

Гумени вода слајдСпецификација1 Материјал : направен од најдобрите Платон 0.55 мм ПВЦ церада или Оксфорд

Употребата на производи треба да бидат проверени пред печат е здрава,и се справи со рака безбедно.Друга

Она земји ќе брод вашата производи ? О : за целиот свет.Ние го поминале сертификати на CE, УЛ,САШО...

Опис : Тип на производ : светлинаup maraca играчкаМатеријал : пластични, електронски компонентиГолемина (L*D) :

вода слајд со качување рамкаво однос на водата се игра воден паркНашата компанија е посветена на гумени

Бесплатен превозот информации : Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земј

Се продава од фабриката, квалитет,цена,услуга.Comptitive Предност : Конкуренција, ние имаме многу стилови За

Имаме искусен тим и високотехнолошки капацитети за надувување производ.Како можам да се исчисти гумени

Comptitive Предност : Конкуренција, ние имаме многу стилови.●Долго се пополни цевка за ставање компресор дал

Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?

) Услуга Ефикасна пред продажба и по продажба на услуги клучни Зборови Гумени вода НЛО АпликацииИгри на

Топла Продажба : Опис на Производот : Боја : Портокал Големина : 21 x 8 Пакет содржи : 1 x Reload Клип Систем Забел

8 M Мека Parafoil Змејот Една Линија Ripstop Најлон Змејот Прилично Кинески Опера Актерка Традиционалните KitesОп

●Водител или Dпрстени за да се задржи стабилноста и безбедноста.гумени отскокнување замокот со Компрес

Please wait...