0
clear
  • 1PC 360 степени Ротари Морков нож за лупење Компир Zester&Машина Диња Gadget Зеленчук Овошје репка Slicer Машина Кујна Cookig Алатки
  • -20%
  • -20%
1PC 360 степени Ротари Морков нож за лупење Компир Zester&Машина Диња Gadget Зеленчук Овошје репка Slicer Машина Кујна Cookig Алатки

1PC 360 степени Ротари Морков нож за лупење Компир Zester&Машина Диња Gadget Зеленчук Овошје репка Slicer Машина

DEN 100.80
DEN 81.00

Количината на стоката
Тековен


Ви благодариме. Виси, за складирање, заштеда на простор. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.
Можеби сте заинтересирани : . Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
1 PC 360 степени Ротари Морков нож за лупење Компир Zester&Машина Диња Gadget Зеленчук Овошје репка Slicer Машина Кујна Cookig Алатки
Боја : сина
Материјал : ABS Пластика Рачка + Нерѓосувачки Челик Сечилото
Количина : 1 BUC
Големина : 19.
Под $ 5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга.
Ве молиме да не контактирате доколку ви треба помош за следење. Животна средина-пријателски пластичен држач, удобно рака-се чувствуваат. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5 * 8cm
Тежина : Околу 50g
Пакет Се Вклучени :
1 x Овошје & Растителни grater
Карактеристики : 3 видови на ножеви ги задоволат вашите различни барања. Контактирајте со нас за Комплетна пари наплата или замена.
Политика за наплата : Ние обезбеди сигурен сервис политика.) во Белешки Дел кога проверете.
>> Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации. Ако не ја прими стоката во наведената време на испорака. 360 степени rotatable ножеви, погодно да се промени. Конвексни страни да лупам овошје.
>> Превозот И Ракувањето Со
1. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн. Превозот Начин : Повеќето наредби (помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака / Netherland Пост / Швајцарската Пост. Ако ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата.

Детални карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Бренд Име:
starlinkstar
Број На Модел На:
K3247XX
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Peelers & Zesters
Материјал:
Нерѓосувачки челик+пластика
Функција:
Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Нож Сет
ОДГОВАРА ЗА:
Домашна Кујна Додатоци
Употреба:
Морков нож за лупење за Јаболка Круши итн

Слични производи

метар Креативни Кујна Поп Готвач Алатки Пластични Зеленчук Овошје Форма Машина Slicer Veggie Храна Снек Созд

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Материјал : Нерѓосувачки ЧеликГолемина : 13.4*5cmТежина : околу.20g

Ќе стане нашите ВИП можат да уживаат во повеќе попуст и благосостојба ако имате барање на предмети, конт

10pcs! Едноставна и практична повлече прстен отворање портокал зелените пластични Barker за кујна Овошје & Ра

Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус кој

Кујнски Прибор за Готвење Овошје Зеленчук Алатки Gadgets Мода Вилушка Поставите ЕкоПријателски Знак 2015 Го

Мултифункционален Кујна Алатка Ножеви Зеленчук Машина Магија Slicer нож за лупење Рендан Зелен Кромид Нож

Бука Дрвени Лимон Конус Прирачник Лимон Морнар Се Притисне Притисок Природно Дрво Squeezers ReamersПредмет : ли

започнетеДрвени Лук Малтер Pestle Поставите дрво Билка Pugging Дробилката Притиснете Мелница Сад Тенџере Куј

Бесплатен Превозот 1 Pc Гроздобер Рака Притиснете Прирачник Морнар Портокал Лимон Вар Изстискване Кујнс

Професионално се користи, овој квалитет serrator машина за квалитетизградена кој е издржлив брановидни нер

Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место !Ние, исто така може да о

Креативни Нерѓосувачки Челик Пченка Соголување Машина Зеленчук Четка Готвење Алатка Кујнски Помошник

Карактеристики : Корисен и флексибилен, лесен за употреба.Направени од керамички & ABS, погоден за овошје

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.За Guarante1 (Освен некои земји и APO / FPO)2 Нарач

Целосна нерѓосувачки челик материјал, издржлив користењеПаре целата компир, и да се направи чипови оде

Опис : Предмет тип : Портокал нож за лупењеБоја : ПортокаловаПроизвод големина : 1 X 0.8 X 15 CMЕдна тежина : Око

Раката морнар екстракти портокал, лимон,вар и сок од грејпфрут брзо,ефикасно и easeily.Прирачник морнар,екс

Pls внимателно проверете го вашиот превозот адреса и информации, така што можете да го добиете вашиот доб

Бесплатен подарок : 2.бамбус стап : 500pcs1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни ја вашата EORI број ако са

Напомена : Ние ќе го испрати по случаен избор,ве молиме да се грижи.Ви благодариме за соработката и разби

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа опис на ПроизводотНерѓосувачки Челик Лимон Изстискване Прирачник Порт

Ве молиме контактирајте со нас,ние може да slove сите на вашето прашање Нашите производи штета стапка е мн

И 3 Екниги има БОНУСИ се чека за вас! ПРОФЕСИОНАЛНО НАПРАВЕН од германски Високо Квалитетен алуминиум со

започнете модел PS358 C текстурата на материјалот tritan Спецификација (должина ширина висина) 100*100*220mm катего

Please wait...