0
clear
  • 925 Фунта Сребрен Накит Срце Ви Благодариме За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK
  • -20%
  • -20%
925 Фунта Сребрен Накит Срце Ви Благодариме За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK

925 Фунта Сребрен Накит Срце Ви Благодариме За Жените Оригинална Мода Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

DEN 801.12
DEN 633.00

Количината на стоката
Тековен

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
3/ Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.
Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина.
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери.
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа претставка, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот на цени) Детали за Производот :
- Материјал : 100% Автентични 925 Sterling Silver
- Објектот Стил : Европската 925 sterling silver лабава шарм мушка подарок за жените љубовник, деца, најдобар пријател, DIY шарм монистра накит наоди / додатоци за Европски стил тема трол шарм нараквици DIY страна на одлуки
- ЛОГОТО Печат : S925
За Превозот : 1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност. Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест) .

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Форма:
Срце Облик
Број На Модел На:
FL1526
Објектот Тежина:
3.93G
Сертификат Број:
68170659356
Објектот Висина:
7.44MM
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Се вклопува:
Одговара На Пандора Нараквици
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар:
11.35*10.48*7.44MM

Слични производи

2256404018633476 Избрана објекти парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Еден Од ZOCAI Продавница за НакитБренд Име : ZOCAIМодел Бр : D02558Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато /

Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7mm Метал : st

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот Т

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06397Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато дост

Природни црни бисери Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка капка же

Природни зелени diopside Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Модата, Домот, полукружни кру

en Jewe Natural peridot камен Ѓердан природни olivine Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка жени, девојки парична

Ви благодарам многу.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на ваша

Име на производ : 925 Sterling Silver Кубни Циркони Капка Обетки За Жените Риби Уво Кука Обетки Dangle CZ Камен Pendant Earr

на earring од оваа група слик и линк како следново : earring линк е : ние ги користиме ААА одделение бисер , бисер

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегаш

Фунта Сребрен Накит Црвено Гранат Чанта Pendant Класичен Оригиналниот Дизајн Гранат Pendant Ѓердан за Жените

Вие сте одговорни за превозот и осигурување 2 Превозот обвиненија се неповратни Шопинг Совети Со цел да

бисер прстенМатеријал : akoya морска вода бисер ,18 K злато,дијамантибисер големина : за 8 MMсовршен кругнајдо

заложба за квалитет во двете квалитет и конкурентна цена, прогресивно управување, посветени вработени

ИзвестувањеВе молиме љубезно ве молиме да забележите секое парче на larimar се различни и уникатни.Овој се

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал

Метал : Цврсти 14k Бело Злато22564040186334Печат : 14k / 585Вкупно Грам Тежина : 1.8 gПрстен Големина : 410Поставување На

Hongye 67mm Големина Убаво Шарм Вистински Слатководни Бисер Ѓердани за Жените Двојно Бисери Остава Pendant Среб

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Природни зелени смарагд гем Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан 925 sliver Домот Симпатична смешковц

Please wait...