0
clear
  • 925 Фунта Сребрен Прстен Блескави Daisies За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK
  • -20%
  • -20%
925 Фунта Сребрен Прстен Блескави Daisies За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK

925 Фунта Сребрен Прстен Блескави Daisies За Жените Оригинална Мода Шарм Европски Стил Накит CKK

DEN 849.12
DEN 671.00

Количината на стоката
Тековен

Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде noraml постапка,за 24hours за aliexpress да ја потврдите вашата кредитна картичка информации,во ова време,за безбедноста на двете страни,ние не им е дозволено да брод,и предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена кога aliexpress потврди исплата информации. 4)враќањето цената е дадена од страна на купувачот. Сите монистра се поединечно рачно изработени со автентичен солидна 925 фунта сребро, бисери 925 печат на секое лежиште 925 Sterling silver е легура на сребро содржат 92. Ве молиме не го напушти неутрални или негативни повратни информации, како начин да се комуницира. 3)Откако ќе остави позитивни повратни информации за нас, ние ќе се врати на истиот до вас веднаш.
Ви благодариме за посетата на мојот aliexpress продавница,вашиот крајната шопинг дестинација за автентични сребро шарм, шарм нараквици, и murano стаклени монистра. Тоа е компатибилен со, Трол, Chamilia, Biagi, и други накит, и заменлив со шарм / монистра! Направени од Фунта сребро, совршен подарок за секоја прилика. 2)предмети може да се постигне 12-21 работни дена. Оваа прекрасна шарм е фрлен на цврсти . Превозот на еу : 1)предметите ќе се sended надвор во рок од 48 часа по потврдувањето на плаќање. Враќање на еу : 1)Доколку е потребно враќање за замена или целосна наплата ,ве молиме контактирајте со нас. Повратни информации : 1)ќе се направи сите напори да се направи вашата шопинг повеќето пријатно и прекрасен! 2)ве Молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации, давајќи ни можност да го реши вашиот проблем. Детали : Материјал : 100% Автентични 925 Фунта Silve Објект Стил : 925 sterling silver лабава шарм мушка подарок за жените љубовник, деца, најдобар пријател, DIY шарм монистра накит наоди / додатоци за Европски стил тема трол шарм нараквици DIY страна на одлуки
Плаќање Има многу видови на плаќање ќе можете да изберете во Aliexpress.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 7.5, 8.5
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CKK
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Број На Модел На:
FLR115
Обликотшема:
Растенијата
Сертификат Број:
68170680333
Поставување Тип:
Prong поставување
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
CertificateType:
GDTC
Тип На Објект:
Прстени
Материјал:
Автентични 925 Sterling Silver
Состојба:
Бренд Нови
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
Посебни подароци за Мајка, Сопруга, Деца Љубовник Пријатели
Големина:
No. 52.54.56.58
Метал Печат:
925,Фунта
Тежина:
2.96G

Слични производи

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

бисер прстенМатеријал : akoya морска вода бисер ,18 K злато,дијамантибисер големина : за 8 MMсовршен кругнајдо

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегаш

Ви благодарам многу.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на ваша

Фунта Сребрен Накит Црвено Гранат Чанта Pendant Класичен Оригиналниот Дизајн Гранат Pendant Ѓердан за Жените

98 / парче мм и бисер површината со прекрасен сјај и речиси и да нема blemishСлободен испорака на сите делови

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1.6 g Прстен Големина:6.5 Поставување на П

[YS] Нови Пристигнување 66.5 mm, Бела Природни Вистински ААА Akoya Бисер Хривнија 18k Злато ХривнијаКраток Специ

Објектот се врати мора да биде предаден во рок од 30 дена од добивањето на тоа Ве молиме да покаже големин

ИзвестувањеСертификатот за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака ког

Зошто да се избере Кралицата Сјај?1 Moissanite искуство за Кралицата Сјај е повеќе од 10 години Сите moissanite доаѓ

Природни Махагони Obsidian Плоштадот Правоаголна Форма Лабава МонистраКамен : Махагони Obsidian Тип : Природен

на earring од оваа група слик и линк како следново : earring линк е : ние ги користиме ААА одделение бисер , бисер

Hongye 67mm Големина Убаво Шарм Вистински Слатководни Бисер Ѓердани за Жените Двојно Бисери Остава Pendant Среб

Природни Црвени Aventurine Плоштадот Правоаголна Форма Лабава МонистраКамен : Црвено Aventurine Тип : Природен Ка

Природни moonstone Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот Ангелските крилја девојк

Име на производ : 925 Sterling Silver Кубни Циркони Капка Обетки За Жените Риби Уво Кука Обетки Dangle CZ Камен Pendant Earr

22Метал : Цврсти 10k Жолто ЗлатоПечат : 10k / 417Прстен Големина : 38Поставување На Павер & Prong ПоставувањеЦентар

Предмети Име : Natrual Камен Монистра Бела Ахат Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches 4 / 6 / 8 / 10 / 12mm И

Бренд Cai Mao Накит Име Дијаманти, Злато Хривнија Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Нама

2256404018633476 Избрана објекти парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Природни црни бисери Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка капка же

Please wait...