0
clear
  • ДВОЕН-Р Природни 2.20 кт Citrine Круг парична Казна Накит за жените 925 Sterling Silver Класичен скапоцен камен Ѓердани Накит за Подарок
  • -20%
  • -20%
ДВОЕН-Р Природни 2.20 кт Citrine Круг парична Казна Накит за жените 925 Sterling Silver Класичен скапоцен камен Ѓердани Накит за Подарок

ДВОЕН-Р Природни 2.20 кт Citrine Круг парична Казна Накит за жените 925 Sterling Silver Класичен скапоцен

DEN 2879.52
DEN 2188.00

Количината на стоката
Тековен


Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.4.66 g Главниот Камен : Природни CITRINE Главниот Камен Големина : Прибл.2.2 кт(7*9mm) Сертификат : GIC Сертификат
Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот. Проценето време на испорака 15~60 дена. Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување. 2.Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок. Совршена Услуга ви Благодарам многу за изборот на ДВОЕН ПРСТЕН. Ние се обезбеди враќање на услугата. 1. Ако ви се допаѓа : Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ја напушти 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни, ве молиме не директно остави негативни повратни информации, само се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. 2. Квалитетот проблем : Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, сепак понекогаш некои може да се оштетени за време на транспортот. Ако најдете некоја квалитетот проблем, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме сите нашите најдобри за решавање на проблемот за вас. 3. Не ми се допаѓа тоа : За која било причина не ви се допаѓа тоа, ве молиме контактирајте не по порака. Ве молиме чувајте го производот во оригиналната состојба и плати превозот цена од себе. Ние ќе рефундирање на дека по добиете врати производот.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
P50508194
Стил:
Класичен
Pendant Големина:
15.9 mm*30.1 mm
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Certificate Type:
GIC
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
Citrine
Бренд Име:
ДВОЕН ПРСТЕН
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
CASP00903A
Тип На Објект:
Вистински 925 Сребрени Приврзоци
Метал Тип:
вистински 925 sterling silver
Материјал:
Вистински Скапоцен Камен Citrine
Пакување:
Подарок кутија + подарок торба +GIC Сертификат
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Предност:
Бренд парична казна Накит
кориснички:
Прифати Личен кориснички
Повод:
Свадба / Ангажирање / Anniversy/партија
Примена:
Женски / Жени / Девојки / Жени
Прослават:
Денот на вљубените / Роденден / Благодарноста / Фестивал

Слични производи

на earring од оваа група слик и линк како следново : earring линк е : ние ги користиме ААА одделение бисер , бисер

Име на производ : 925 Sterling Silver Кубни Циркони Капка Обетки За Жените Риби Уво Кука Обетки Dangle CZ Камен Pendant Earr

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Природни multicolor турмалин pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан Домот Деликатна брада копче

Природни moonstone Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот Ангелските крилја девојк

22Метал : Цврсти 10k Жолто ЗлатоПечат : 10k / 417Прстен Големина : 38Поставување На Павер & Prong ПоставувањеЦентар

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

ИзвестувањеВе молиме љубезно ве молиме да забележите секое парче на larimar се различни и уникатни.Овој се

98 / парче мм и бисер површината со прекрасен сјај и речиси и да нема blemishСлободен испорака на сите делови

природни свежа вода бисер ѓерданибисер облик : во близина кругима малку природни дамки на површината би

Метал:Солидна 14 K Розово Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:1.6 g Прстен Големина:6.5 Поставување на П

бисер прстенМатеријал : akoya морска вода бисер ,18 K злато,дијамантибисер големина : за 8 MMсовршен кругнајдо

Зошто да се избере Кралицата Сјај?1 Moissanite искуство за Кралицата Сјај е повеќе од 10 години...

en Jewe Natural peridot камен Ѓердан природни olivine Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка жени, девојки парична

Природни blue sapphire камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан круг на тркалото на жените дев

природни зелени смарагд студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки мода Сончоглед жените па

Природни Црвени Aventurine Плоштадот Правоаголна Форма Лабава МонистраКамен : Црвено Aventurine Тип : Природен Ка

Бренд Cai Mao Накит Име Дијаманти, Злато Хривнија Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Нама

2256404018633476 Избрана објекти парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

ИзвестувањеСертификатот за вашиот референца Ако ви треба сертификатот ве молам оставете ме порака ког

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Гранат Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7mm Метал : sterling

Бренд Име : ZOCAIМодел Бр : W06397Метал Тип : Цврсти 18 K злато / Печатбело злато / роуз златен / жолт злато дост

Please wait...