0
clear
  • Луксузна Круг Намали Дијамант Свадба Невестата Поставите 1ct Moissanites Лабораторија Одгледува Дијамант Ореол Двојно Рамки Ангажман Свадба Прстени
  • -20%
  • -20%
Луксузна Круг Намали Дијамант Свадба Невестата Поставите 1ct Moissanites Лабораторија Одгледува Дијамант Ореол Двојно Рамки Ангажман Свадба Прстени

Луксузна Круг Намали Дијамант Свадба Невестата Поставите 1ct Moissanites Лабораторија Одгледува Дијамант Ореол

DEN 34992.00

Количината на стоката
Тековен

Вие само треба 1 минута, тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое! Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни повратни информации,ние ќе дефинитивно за вас за решавање на овие проблеми за да се обезбеди вашето задоволство. И за разлика од дијаманти, moissanite камења конфликт-слободен и одржлив, одгледува како тие се во лабораторија наместо да се ископува од земјата. И, сите кориснички накит не се прифатени се врати и наплата, ако не постојат било кој квалитет на проблемот со нив. Ако сте задоволни со предмети ве молиме да ни остават 5 ѕвезди на повратни информации кои на повратни информации како и многу детали, како е можно(со слика). Надминува квалитет очекувања : имаме над 10000 заверена скапоцен камен, исклучителна материјали, и квалификувани изработка. Ви благодариме за вашето разбирање. Во AULEEZE, нашата мисија е преку стручни упатства и обука, за да ви обезбеди најдобар квалитет на лабава дијаманти и највредните накит, јасно до вашиот сомнение се чувствуваат слободни да се оди купи.
Внимание : бидејќи на снимање или да прикажете и други причини, како што се случи со слика боја материјал не е иста како на нешто, ве молиме да ги физички дизајн и боја преовладуваат. Затоа што тоа е единствен кој припаѓаат само за себе, тоа беше многу тешко да се најде било луѓе да сакаат овие накит кој како вас, така што одби да се врати овие кориснички накит. Сепак, некои земји, како што е Бразил или Грција, сопствен оддел.386 cttw
Појавување На Бендот
Камен Тип : Moissanites Лабораторија Одгледува Дијамант
Облик : Тркалезна Намали
Боја Одделение : F-G
Moissanites Вкупно Карат Тежина : 0. Повратни информации Вашата шопинг искуство е важно за нас. Тоа значи дека ние може да се прилагоди истиот дизајн moissanites накит да наместо на нашите дијамантски накит да се приклучат на било која партија и активности, и никогаш не се плаши да изгуби нашата скапи дијамантски накит во овие место.

Детални карактеристики

Прстен Големина:
Помалку од 4, 4, 4.25, 4.5, 4.75, 5, 5.25, 5.5, 5.75, 6, 6.25, 6.5, 6.75, 7, 7.25, 7.5, 7.75, 8, 8.25, 8.5, 8.75, 9, 9.25, 9.5, 9.75, 10, 10.25, 10.5, 10.75, 11, 11.25, 11.5, 11.75, 12, 12 и поголем
Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
Moissanite
Повод:
Свадба
Метал Печат:
14k
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Бренд Име:
AULEEZE
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Бело Злато
Број На Модел На:
MSS023
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
CertificateType:
GDTC
Главниот камен тип :
Moissanites Лабораторија Одгледува Дијамант
Главниот Камен Карат Тежина:
1.0-каратно Круг Намали
Боја Одделение:
D-F
Јасност&Сечење:
VVS&3EX
Occassion:
Годишнината/Дневно/ Свадбена/Подарок/Партија
Подарок за:
Мајка/Жена/Свршеница/Девојка/Ќерка/Женски Frie

Слични производи

Hongye 67mm Големина Убаво Шарм Вистински Слатководни Бисер Ѓердани за Жените Двојно Бисери Остава Pendant Среб

Бренд Cai Mao Накит Име Дијаманти, Злато Хривнија Главниот КаменНиту Една Страна КамењаПриродни Круг Нама

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕН Предмет Тип : Pendant Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.4.66 g Главниот Камен : Пр

Charactor Бела природните слатководни бисер pendant neckalce за жените,голема сребрена бисер pendant накит мајка сегаш

бисер прстенМатеријал : akoya морска вода бисер ,18 K злато,дијамантибисер големина : за 8 MMсовршен кругнајдо

Ви благодарам многу.Превозот и предавањеБесплатен Превозот! Следење на Број, ќе бидат испратени на ваша

Објектот се врати мора да биде предаден во рок од 30 дена од добивањето на тоа Ве молиме да покаже големин

Природни зелени diopside Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Модата, Домот, полукружни кру

Ние ви препорачуваме ЗАЧУВАМ,и кредитна картичка, уплата е, исто така, живи и за нас,бидејќи таму ќе биде

[YS] Нови Пристигнување 66.5 mm, Бела Природни Вистински ААА Akoya Бисер Хривнија 18k Злато ХривнијаКраток Специ

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНајдобар Избор За вас да се избере подарок за вашите пријатели или с

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.3 / Нашата цена не't в

2256404018633476 Избрана објекти парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче

Природни зелени смарагд гем Ѓердан Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан 925 sliver Домот Симпатична смешковц

Природни 10*10мм Огномет citrine Прстен Природни жолта кристал Прстен S925 сребро домот круг бран Прилично жен

Природни црни бисери Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 сребро Мода Домот пеперутка капка же

природни зелени смарагд студ обетки 925 sterling silver природни скапоцен камен обетки мода Сончоглед жените па

природни свежа вода бисер ѓерданибисер облик : во близина кругима малку природни дамки на површината би

Природни blue sapphire камен pendant S925 сребро Природни скапоцен камен Pendant Ѓердан круг на тркалото на жените дев

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7mm Метал : st

Забелешка : На 925 sterling silver прилагодливи прстен додаток со циркони ќе направи да изгледаат повеќе домот...

Зошто да се избере Кралицата Сјај?1 Moissanite искуство за Кралицата Сјај е повеќе од 10 години Сите moissanite доаѓ

Природни Црвени Aventurine Плоштадот Правоаголна Форма Лабава МонистраКамен : Црвено Aventurine Тип : Природен Ка

Природни Махагони Obsidian Плоштадот Правоаголна Форма Лабава МонистраКамен : Махагони Obsidian Тип : Природен

Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал

Фунта Сребрен Накит Црвено Гранат Чанта Pendant Класичен Оригиналниот Дизајн Гранат Pendant Ѓердан за Жените

Предмети Име : Natrual Камен Монистра Бела Ахат Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches 4 / 6 / 8 / 10 / 12mm И

Please wait...