0
clear
  • [БЕЛА] Увезени ДЕНАР & GILES CPLTD.BLACKWOOD, GWENT, велика БРИТАНИЈА Слајд fader potentiometer
  • -20%
  • -20%
[БЕЛА] Увезени ДЕНАР & GILES CPLTD.BLACKWOOD, GWENT, велика БРИТАНИЈА Слајд fader potentiometer

[БЕЛА] Увезени ДЕНАР & GILES CPLTD.BLACKWOOD, GWENT, велика БРИТАНИЈА Слајд fader potentiometer

DEN 6412.80
DEN 5195.00

Количината на стоката
Тековен

Увезени ДЕНАР & GILES CPLTD.BLACKWOOD, GWENT, велика БРИТАНИЈА Слајд fader potentiometer 128 MM Алуминиумски домување со вкупна должина на патеката со switch 5 штекер 10 K Локација : Обединето Кралство

Детални карактеристики

Температурата На Работа:
80
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Тип:
Средување На Potentiometer
Отпор Толеранција:
10
Технологија:
метални легури
Бренд Име:
RONGLAN

Слични производи

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

20pcs NTC Thermistor Отпорник NTC 20 D20 20 D20 Термички Отпорник

ПредметиЕдинициПерформансиБрендELNAСеријаRE3Номинална НапонV(DC)10Номинална Capacitanceu F100Температураdeg C85Голе

Добредојдовте на нашата Продавница !!!2 W Отпорник Јаглерод Филм Отпорник Избрани за Полнење 10 R~180 R,25 Values X

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

ПредметиЕдинициПерформансиБрендELNAСеријаDZНоминална НапонV(DC)2.7Номинална CapacitanceС6Температураdeg C70Голем�

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактира�

Опис на производотНапон Оценка : 100vCapacitance : 1uf 1000nfГолемина / Димензија : 5Висина Седиште (Макс) : 11Монтажа

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipp

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

SQP 20 W 5% 0.1 R1 MOhm Хоризонтална Тип Цемент Отпорник x 50 PCS

Мали SMD ѕвончето 4020 напон 3 V фреквенција 4 KHZ MLT4020 H

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата International shipp

Увезени Јапонски АЛПИТЕ допир switch копчето switch нозе Универзална Inline 6 * 6 * 9.3 Потекло : Јапонија

Среќен шопинг почеток!!!

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

DC напојување кондензатори филтер за PCB, за надградба на вашиот аудио preamplifier или засилувач.Количина : 1 па�

Добредојдовте на нашата Продавница !!!0.33 R8.2 Р ohm 2 W 5% НАТОПИ јаглерод филм отпорник,13values X5pcs=65pcs, ОТПОРНИЦИ

Please wait...