0
clear
  • [БЕЛА] 09 вертикален тип B50K увоз оригиналниот potentiometer се справи со должина 15MMX6 половина се справи со оригиналниот спот --50PCS/МНОГУ
  • -20%
  • -20%
[БЕЛА] 09 вертикален тип B50K увоз оригиналниот potentiometer се справи со должина 15MMX6 половина се справи со оригиналниот спот --50PCS/МНОГУ

[БЕЛА] 09 вертикален тип B50K увоз оригиналниот potentiometer се справи со должина 15MMX6 половина се справи

DEN 4023.84
DEN 3259.00

Количината на стоката
Тековен

09 вертикален тип B50 K увоз оригиналниот potentiometer се справи со должина 15 MMX6 половина се справи со оригиналниот спот
!

Детални карактеристики

Температурата На Работа:
80
Состојба:
Нови
Тип:
Ротари Potentiometer
Отпор Толеранција:
10
Технологија:
метални легури
Бренд Име:
RONGLAN

Слични производи

ПредметиЕдинициПерформансиБрендSANYOСеријаSVPНоминална НапонV(DC)10 VНоминална Capacitanceu F150u FТемператураdeg C55°

SQP 20 W 5% 0.1 R1 MOhm Хоризонтална Тип Цемент Отпорник x 50 PCS

Добредојдовте на нашата Продавница !!!0.33 R8.2 Р ohm 2 W 5% НАТОПИ јаглерод филм отпорник,13values X5pcs=65pcs, ОТПОРНИЦИ

TPSD227 M010 R0100 SMD tantalum capacitor 220 UF 10 V оригинални д7343 ниска отпорност (20 ПАРЧИЊА) пакет mail ..

≡≡≡≡≡ Добредојдовте на нашата Продавница ≡≡≡≡≡ Ако купите повеќе квантитет, ве Молиме контактира�

361945483980662 Ротари Potentiometer парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

Опис на производотНапон Оценка : 100vCapacitance : 220uf 200000nfГолемина / Димензија : 13Висина Седиште (Макс) : 20Монта

Мали SMD ѕвончето 4020 напон 3 V фреквенција 4 KHZ MLT4020 H

20pcs NTC Thermistor Отпорник NTC 20 D20 20 D20 Термички Отпорник

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

Добредојдовте на нашата Продавница !!!2 W Отпорник Јаглерод Филм Отпорник Избрани за Полнење 10 R~180 R,25 Values X

14950 електронска компонента комплет пакет Тип : Средување на PotentiometerБрој на модел : RM065 PotentiometersОтценети : 0.

Увезени Јапонски АЛПИТЕ допир switch копчето switch нозе Универзална Inline 6 * 6 * 9.3 Потекло : Јапонија

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 де

Please wait...