0
clear
  • [БЕЛА] Увезени Јапонски АЛПИТЕ допир switch копчето switch нозе Универзална Inline 6 * 6 * 9.3 --200pcs/многу
  • -20%
  • -20%
[БЕЛА] Увезени Јапонски АЛПИТЕ допир switch копчето switch нозе Универзална Inline 6 * 6 * 9.3 --200pcs/многу

[БЕЛА] Увезени Јапонски АЛПИТЕ допир switch копчето switch нозе Универзална Inline 6 * 6 * 9.3 --200pcs/многу

DEN 803.52
DEN 651.00

Количината на стоката
Тековен

Увезени Јапонски АЛПИТЕ допир switch копчето switch нозе Универзална Inline 6 * 6 * 9.3 Потекло : Јапонија

Детални карактеристики

Технологија:
Јаглерод Состав
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Слични производи

SQP 20 W 5% 0.1 R1 MOhm Хоризонтална Тип Цемент Отпорник x 50 PCS

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Опис на производотНапон Оценка : 200 VCapacitance : 33 UF 33000nfГолемина / Димензија : 10Висина Седиште (Макс) : 16Монта

Среќен шопинг почеток!!!

Мали SMD ѕвончето 4020 напон 3 V фреквенција 4 KHZ MLT4020 H

EC16 енкодер пулсот се префрлите 24 е поставен вратило должина 20 MM ротари дигитални енкодер

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

361945483980662 Ротари Potentiometer парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

ПредметиЕдинициПерформансиБрендELNAСеријаR3 FНоминална НапонV(DC)10Номинална Capacitanceu F100Температураdeg C105Гол

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

14950 електронска компонента комплет пакетотСпецификација : Име На Производ : Ротари KnobГлавен Материјал :

Јапонија увезени оригинални Kebao COPAL M22 E10 5 K мултисвиок potentiometer нов печатач додатоци

20pcs NTC Thermistor Отпорник NTC 20 D20 20 D20 Термички Отпорник

Please wait...