0
clear
  • [БЕЛА] Јапонија увезени оригинални Kebao COPAL M22E10 5K мулти-свиок potentiometer нов печатач додатоци --5pcs/многу
  • -20%
  • -20%
[БЕЛА] Јапонија увезени оригинални Kebao COPAL M22E10 5K мулти-свиок potentiometer нов печатач додатоци --5pcs/многу

[БЕЛА] Јапонија увезени оригинални Kebao COPAL M22E10 5K мулти-свиок potentiometer нов печатач додатоци --5pcs/многу

DEN 12816.00
DEN 10381.00

Количината на стоката
Тековен

Јапонија увезени оригинални Kebao COPAL M22 E10 5 K мулти-свиок potentiometer нов печатач додатоци

Детални карактеристики

Температурата На Работа:
80
Технологија:
метални легури
Отпор Толеранција:
10
Тип:
Ротари Potentiometer
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Слични производи

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

20 PCS / Многу 680 UF 16 V Electrolytic Capacitor SIZE 8*12 MM

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

Драг пријател,ние ја прифати продажба на мало и на големо, добредојдовте да контактирате и со нашите соп

361945483978755 Knob парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

361945483980662 Ротари Potentiometer парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче па

ПредметиЕдинициПерформансиБрендSANYOСеријаSVPНоминална НапонV(DC)10 VНоминална Capacitanceu F150u FТемператураdeg C55°

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

ПредметиЕдинициПерформансиБрендELNAСеријаRE3Номинална НапонV(DC)10Номинална Capacitanceu F100Температураdeg C85Голе

ПредметиЕдинициПерформансиБрендELNAСеријаR3 FНоминална НапонV(DC)10Номинална Capacitanceu F100Температураdeg C105Гол

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата ...

Опис на производотНапон Оценка : 100vCapacitance : 47uf 47000nfГолемина / Димензија : 8Висина Седиште (Макс) : 12Монтаж

Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на б

Опис на производотНапон Оценка : 100vCapacitance : 1uf 1000nfГолемина / Димензија : 5Висина Седиште (Макс) : 11Монтажа

DC напојување кондензатори филтер за PCB, за надградба на вашиот аудио preamplifier или засилувач.Количина : 1 па

Напомена : Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информаци

Please wait...