0
clear
  • Макс Човек Трчање за Мажи 2018 Уникатни Чевли Јазик Спортски Тренери Црна, Црвена Mens Дише Спортски Чевли Перница Патики
  • -20%
  • -20%
Макс Човек Трчање за Мажи 2018 Уникатни Чевли Јазик Спортски Тренери Црна, Црвена Mens Дише Спортски Чевли Перница Патики

Макс Човек Трчање за Мажи 2018 Уникатни Чевли Јазик Спортски Тренери Црна, Црвена Mens Дише Спортски Чевли

DEN 5712.00
DEN 2856.00

Количината на стоката
Тековен

Ве молиме за разбирање.
Силна Перница : Чевли единствена е вграден со визуелна целата дланка тип воздух перница да се создаде удобно и еластична носат искуство и тоа е, исто така, со силна перница заштита. ZL 2011 2 0249015.ONEMIX е посветена да се во потрага по млади луѓе со личноста нога чевли уметност,апсорпција и интеграција на сите модни идеи,наречен спорт на потребните спојлер.Националната Технологија Пронајдок, патент бр.Причини како што е подолу :
а. Карактеристична чевли' јазик дизајн се чини дека да се биде навалена како ако тие се повлече од зградата јаже за да се открие здрав упорност.Висок квалитет на кожата-friendly мрежа е дише, мека, носат-отпор и antislip.
(3)Како да се измери нога Должина ?
а.
Ве молиме имајте во предвид :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и следење на светлината разлика прилагодување итн,
на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.
Сепак,ние може да ви го гарантира 100% клиенти може да одговара на чевли, бидејќи на поединецот големина разбирање.Ние ќе се стави на чевли во многу полесен и побезбеден материјал во секој пакет.
Општо земено,нашите клиенти се задоволни со нашата големина. Тоа ќе ги задржи нозете суви и чисти со неутрализација реакција помеѓу алкални материи на табани и нозете киселина фактор за да се спречи нога мирис.
Дизајнерот Забелешка : Челик структура меѓу згради и инженерски јаже се одржува силна цел во градот, што е само чевли' vamp дизајн инспирација.Ве молиме за разбирање. Со екстра 6mm дебелина, тоа сепак ќе останат повеќе од 95% еластичноста по 100000 стапките на компресија.Активиран јаглерод молекули да може ефективно да го апсорбира телото пот измет, мирис молекули и бактерии.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна aliexpress,и не ќе биде порака до нас, се додека не добиете вашата цел.

Детални карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Применливи место:
Конкретни Кат
Бренд Име:
onemix
Горниот Материјал:
водат ткаенина
Функција:
Амортизирање
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
ONEMIX 1155
спортски тип:
Начин на живот
Функција:
Дише,Висина Зголемување,Масажа
Insole Материјал:
ЕВА
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горната Висина:
Ниска
Технологија:
Воздухот Единствена
За Растојание:
Супер Маратон(>100 километри)
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
боја:
Мулти Сино Небо Бебе Сино Бела Црна Црвено Жолтата Армија Зелена Сива Сива
Пол:
Адвокатско Мажите Човек Студентите Момчиња Возрасни Homme Машки Мажи
Функција:
Воздухот Удобно Против пролизгување Класичен Мода Лесни Боса
Големина:
39 40 41 42 43 44 45 46
Стил:
Неформални се Кандидира обувки Салата Крст-тренер Тенис Flykwire Shox Chaussure
Функција два:
Дише Спорт Убаво Забава Џогирање Светлина
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
Време:
2016 2017 2018 Џогирање
Функција три:
Трговија на големо и Мало ОЕМ Бесплатен Превозот
Повод:
Партиски Состанок Кошарка Датира Патување Се Кандидира Отворено Одење

Слични производи

П : Може ли да го врати или да го раскине чевли ако јас го промени мојот ум?A : По поставување на својата це

Сепак, важно е да се напомене дека некои од нашите танц чевли се направени да нарачате, и еднаш на процес

Ви благодариме.Вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети.>>>>>Контактирајте со насАко

ве молиме изберете големина accordding да метри должина .Ве молиме погледнете го големина на табела или email з

Добредојде! Постојат Патики И Спортски Торби Тука За Патики , ве Молиме Прочитајте Кога Ќе го Купите : Мн

Ве молиме, имајте го на ум следново големина конвертирате ако ги купите овој модел, на НАС големината не

Име на производ : Кожа на Горниот Џез Танц Чевли(FD8005) Боја : Црна / Бела / Red / Виолетово / Сино / Беж / Зелена(д

Име На Производ : Спортски Џез Танц Чевли(J001).Пета : 4.5 cm пета на сликаБоја : 3 бои ист како на сликата Голем

Answer : ___________________________ Note : Ние имаме многу фудбалски чевли на продажба, ве молиме кликнете за повеќе фудба

ве молиме според вас нога должина(Пета до Пети) за да изберете големина на нас големината само за рефере

За Кутија : Генерално, со цел да се помине на вашиот loacl обичај побрзо и поевтино,ние ќе пак чевли "без кут

1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)Инст

Се Најде Вашата Точна Големина На : 1 ве молиме, изберете ја големината според вашиот метри должина .2...

Материјали : Сатен Кристал Outsole : ВелурПета Висина : 4inch,3.5 инчен,3inch,2.5 инчен,2inch (може да прилагодено пета в

Please wait...