0
clear
  • 6X100ML Боја Мастило Рефил Колекции За Epson Перо Фото RX700 Принтер Ink T5591 - T5596 за Epson RX700
  • -20%
  • -20%
6X100ML Боја Мастило Рефил Колекции За Epson Перо Фото RX700 Принтер Ink T5591 - T5596 за Epson RX700

6X100ML Боја Мастило Рефил Колекции За Epson Перо Фото RX700 Принтер Ink T5591 - T5596 за Epson RX700

DEN 1526.40
DEN 1313.00

Количината на стоката
Тековен


600 ML Боја Мастило Рефил Колекции За Epson Перо Фото RX700 Принтер Ink T5591 - T5596
Спецификации :
1. Особено за Epson RX700
2. ISO9001&ISO14001&QC080000
3. водата врз основа на боја на мастило
4. Никогаш не џем млазницата
5. Економски
Спецификација за производ :
Компатибилен со мастило за EPSON T5991 - T5996 CISS Системи & Refillable Кертриџ
Боја : Б.К/C/M/Y/LC/LM
Тип : Боја На Мастило
Тестирање : 100% тестирање на машина
Пакетот вклучува :
1 Шише 100ml Црно мастило T5991.
1 Шише 100ml Синозелена мастило T5992.
1 Шише 100ml Магента мастило T5993.
1 Шише 100ml Жолта мастило T5994.
1 Шише 100ml Светлина Синозелена мастило T5995.
1 Шише 100ml Светлина Магента мастило T5996.
Применливи за :
За Epson Перо Фото RX700
Карактеристики :
Направени од увезени премиум суровини;
Мазна печатење со млазницата затнување-бесплатно, решавање-бесплатно, и свиткување-бесплатно;
Силна инфилтрација капацитет, не пора линии, никаква дифузна, не слабее кога е влажно на печатени графика контекст;
Одлична стабилност стапка, печатени графика контекст ќе се чуваат безвремено;
Безбедни и не се отровни, безопасни за човечкото;
Ниска отпорност и долг животен век;
Живописни бои со висок сатурација

Детални карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Број На Модел На:
T5591 T5592 T5593 T5594 T5595 T5596
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
einkshop
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта, Светло Цијан, Магента Светлина
принтер ink:
T5591 - T5596 CISS Системи и Refillable Кертриџ
јачина:
Секое шише 100ml
Количина:
6 Бои 100ML Боја мастило за epson
за Epson RX700:
за Epson RX700
за epson rx700 мастило:
за epson rx700 мастило
за epson перо фото rx700:
за epson перо фото rx700
мастило рефил за epson фото:
мастило рефил за epson фото

Слични производи

Тип : C ompatible мастило кертриџБоја : Б.К / C / M / YМастило : Целосна мастилоБоја : со чипМодел no : LC107 LC105Кертриџ с

B0393062 B0393060 B0393245 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1015 1018 до 2015 2018 3025 3030 MP1600 MP2510 MP3010Опис : Име на п

водата врз основа солвентни мастила 4*3мм мастило цевка(20 МИЛИОНИ)Опис На Производот : Дијаметар : внатре�

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат

Бесплатни shiping компатибилен Refillable кертриџ за Epson 7600 / 9600 широк формат печатач кертриџ​Производ Вклучува

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило �

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Компатибилен AE091515 AE091515 Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Слика Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1

Опис : Име на производ : Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2Се користи за Samsung ML2850 / ML2851

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 10pcs испраќаат Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HPКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.12 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 10

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За DELLКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА :

DX5 Амортизерите Mimaki JV33 MIMAKI JV5 растворувач амортизерите Опис на Производот1.печатач амортизерите е за да �

Оригиналниот Mutoh VJ1324 / VJ1624 / VJ1624 W генералниот ДИРЕКТОРАТ42958Печатач Компатибилност : Mutoh VJ1324 / VJ1624 / VJ1624

Please wait...