0
clear
  • 5pcs за Canon PGI 225 CLI 226 Refillable Мастило Касети за Canon MG5120 MG5220 MG8120 MG6120 IP4810 IP4820 со ЛАК чипови
  • -20%
  • -20%
5pcs за Canon PGI 225 CLI 226 Refillable Мастило Касети за Canon MG5120 MG5220 MG8120 MG6120 IP4810 IP4820 со ЛАК чипови

5pcs за Canon PGI 225 CLI 226 Refillable Мастило Касети за Canon MG5120 MG5220 MG8120 MG6120 IP4810 IP4820

DEN 431.52

Количината на стоката
Тековен

Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.
Ако вашата област е оддалечена област во DHL,UPS-от,ТНТ,FEDEX,EMS ,екстра 35ќе се наплаќа. Висок квалитет и прифатлива цена. Боја : 1 Црн Пигмент
1 Црно
1 Синозелена
1 Магента
1 Жолта Како да се рефил касети(Како што постојат многу видови на касети со различна слика, pls фотографирањето како референца) Предности : 1. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.
Што може да правам ако производот не работат? Ако мислите дека производот не работат по добие тоа,ве молиме контактирајте не и кажете ни вашиот проблем,тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.com
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.100% нов и висок квалитет 2. Ви благодариме за вашата загриженост за нашиот производ.
Покрај тоа,тоа е купувачот должност за чистење на царинската управа.5 PCS за Canon PGI-225 CLI-226 Refillable мастило касети празни со ЛАК чипови Производи : 1x Поставите PGI-225 CLI-226 refillable мастило касети Празни (5pcs) Состојба : Нов бренд и празно( без мастила), Со ЛАК чипови Компатибилност Печатач : За Canon PIXMA MG5120 5220 6120 8120 5320 IP4820 4920 MX882 IX6520 MG5210 ip4810 Кертриџ модел : PGI-225 BK CLI-226 BK CLI-226 C CLI-226 M CLI-226 Y Капацитет : црна еден 18 ML, остатокот 4 бои : 12 ML по боја.net(Копирани на пребарувачот за да ја отворите),Можете да ги пратите вашата локација за подигнување на парцели на следниве веб-сајт го користите вашиот следење на број : www. Добро за environmeantal заштита. тоа мастило рефил последователно по мастило го снема. Спецификација за шопинг и по-продажба на услуги :
Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите вашите Aliexpress Стандард на Превозот пратката на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : global. Тоа може да го користите постојано, тоа ќе ги зачувате вашите трошоци и да ви донесе повеќе придобивки.

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Други,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI225 226 кертриџ
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Бренд Име:
TOPPARTS
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Состојба:
Нови
боја:
Црна, Црна, Цијан, Магента, Жолта
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот:
refillable мастило касети
Погоден за:
за Canon MG5120 MG5220 MG8120
Функција:
Со Чипови
квалитет:
Висок квалитет

Слични производи

100pcs DX7 глава за печатење амортизерите за Epson B300 B310 B500 B510 Titanjet Xenons Хуморбоја на Неботобоја Lecai Smart Mutoh и др О

Безбедно пакување 5.молњабрз испорака 6.Многу лесно да се рефил ! 3.Q3 : можете брод мастило директно до мој

Оригиналниот Mutoh VJ1324 / VJ1624 / VJ1624 W генералниот ДИРЕКТОРАТ42958Печатач Компатибилност : Mutoh VJ1324 / VJ1624 / VJ1624

5 КГГолемина : 28*25*15 CMПотсетување : 1.За ДоставаБесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.Пов

Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 10pcs испраќаат Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За RicohКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА

печатач на хартија да преземе систем за 7900 печатачголем формат хартија печатач заземаат Систем за 7900 пе

Опис : Име на производ : инвеститорот единицата черупка слики слика черупкаСе користи за : Ricoh Aficio1015 1018 до

Опис : Име на производ : Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролериСе користи за HP1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 Canon LBP3

Растворувач база мастило филтер печатач главата JV33 мастило амортизерите, добар производ во рок дното ц

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи ста

Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во мо

печатач, хартија Авто трае до Ролна Систем за Ролан SC640 печатачголем формат хартија печатач приемник за

B0393062 B0393060 B0393245 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1015 1018 до 2015 2018 3025 3030 MP1600 MP2510 MP3010Опис : Име на п

Компатибилен AE091515 AE091515 Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Слика Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1

Please wait...