0
clear
  • 10M 3мм*2mm мастило цевка+ 2M 4mm*3мм мастило цевка+ 10pcs 3мм*2mm амортизерите Бакар Завртка+6pcs Y цевка адаптер
  • -20%
  • -20%
10M 3мм*2mm мастило цевка+ 2M 4mm*3мм мастило цевка+ 10pcs 3мм*2mm амортизерите Бакар Завртка+6pcs Y цевка адаптер

10M 3мм*2mm мастило цевка+ 2M 4mm*3мм мастило цевка+ 10pcs 3мм*2mm амортизерите Бакар Завртка+6pcs Y цевка

DEN 1776.00

Количината на стоката
Тековен


10 M 3мм*2mm мастило цевка+ 2 M 4mm*3мм мастило цевка+ 10pcs 3мм*2mm амортизерите Бакар Завртка+6pcs "Y" цевка адаптер
пакување листа :
10 метри 3мм*2mm мастило цевка
2 метри 4mm*3мм мастило цевка
10pcs 3мм*2mm амортизерите бакар завртка
6pcs "Y" цевка адаптер : сите се поврзете 2mm I. D

Детални карактеристики

Бренд Име:
ZCWINJET
Број На Модел На:
SPI-амортизерите цевка
Тип:
Други

Слични производи

Тип : C ompatible мастило кертриџБоја : Б.К / C / M / YМастило : Целосна мастилоБоја : со чипМодел no : LC107 LC105Кертриџ с

B0393062 B0393060 B0393245 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1015 1018 до 2015 2018 3025 3030 MP1600 MP2510 MP3010Опис : Име на п

Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот Доказ за објавување секо

Опис : Име на производ : Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2Се користи за Samsung ML2850 / ML2851

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.Ве молам

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HPКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.12 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 10

Оригиналниот CR Лост Sensor DF49471Печатач Компатибилност : / / VJ1304 W / / VJ1324 / VJ1624 / / / Хибрид / VJ1608 HS / VJ1628

Фабрика штекер Луди снабдувач Неверојатна ценаСподелување на ефективни Производи[email protected]@3dpri

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т

Висок квалитет на нови 0 LA17030 Вози Развој на Брзини за Коника Minolta 7145 7130 7020 DI451 ОпремаПакување : НеутраленВ

Опис : Име на производ : инвеститорот единицата черупка слики слика черупкаСе користи за : Ricoh Aficio1015 1018 до

100pcs DX7 глава за печатење амортизерите за Epson B300 B310 B500 B510 Titanjet Xenons Хуморбоја на Неботобоја Lecai Smart Mutoh и др...

Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат

Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во мо

Компатибилен 411018Опрема AB411018 AB411018 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1022 1027 1032 2022 2027 до 2032Опис :

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Опис на производот : Модел : За Canon PGI250 XL,CLI251 XLБоја : Црна,Цијан,Жолта,МагентаФункција : НоваКомпатибилен п

водата врз основа солвентни мастила 4*3мм мастило цевка(20 МИЛИОНИ)Опис На Производот : Дијаметар : внатре

2 Paket За Canon СТР440 XL CL441 XL Kompatible Tintenpatronenspezifikationen : Produkttyp : Kompatible Tintenpatroneшварц ist 500 seiten про patrone.farbe ist 400 seiten про

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За DELLКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА :

Висок квалитет HP60 60 XL мастило компатибилен кертриџ заВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на п

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4...

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Please wait...