0
clear
  • За промоција,1 Сет Замена Мастило Касети PGI-570 CLI-571 за PIXMA TS6050 TS6051 TS6052 TS5050 TS5051 TS5052 TS5053
  • -20%
  • -20%
За промоција,1 Сет Замена Мастило Касети PGI-570 CLI-571 за PIXMA TS6050 TS6051 TS6052 TS5050 TS5051 TS5052 TS5053

За промоција,1 Сет Замена Мастило Касети PGI-570 CLI-571 за PIXMA TS6050 TS6051 TS6052 TS5050 TS5051 TS5052

DEN 863.52
DEN 518.00

Количината на стоката
Тековен


Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот. Доказ за објавување секогаш треба да се добијат ,ние го задржуваме правата за да не издаде наплата ако купувачот не ја следат нашата политика на враќање.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. (22 ML)
1 x Црни Компатибилни, Мастило Кертриџ со чип за CLI-571 Б. (за да се стави на пратката)неопходни за признавање врати стоката, како и забрзување на процесот за решавање на проблемот.
Не-ОЕМ ,Акции Слика,Lables се разликуваат. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Оригиналниот Бр. Ве молиме имајте во предвид Купувачот мора да плати за враќање поштарина. (13 ML)
1 x Синозелена Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за CLI-571 C (13 ML)
1 x Магента Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за CLI-571 M(13 ML)
1 x Жолта Compati ранливите Мастило Кертриџ со чип за CLI-571 Y(13 ML)
*** Различни кертриџ кодови за истиот модел на печатач во различни области,ве молиме проверете кертриџ кодови на оригиналниот касети пред да го купат. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ви благодариме.
Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат да обезбедиме најдобро ниво на услуга. Ако објектот ќе пристигне и не работи добро, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во најрано време. Ние Брод на Светот (некои земји и APO/FPO исклучени).Превозот услуга обезбедена од страна на EMS,DHL Fedex,UPS-от или други курир исто така е достапен тука за итни потреби. Бојата Погоден за Боја Мастило(ML) Со Чип или не Област PGI-570 BK PGI-570 XL Б.
5 Pack PGI-570 BK CLI-571 BK/ C / M / Y Компатибилни, Мастило Кертриџ СО ЧИПОВИ
PGI-570 CLI-571 во Европа
1 x Црни Компатибилни, Мастило Кертриџ со чип за PGI-570 Б.
Ве молиме бидете сигурни дека оригинален кертриџ код е PGI-570 CLI-571 додека купување,ви благодариме!
Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
PGI-570 CLI-571
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
МАСТИЛО НАЧИН
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна

Слични производи

Растворувач база мастило филтер печатач главата JV33 мастило амортизерите, добар производ во рок дното ц�

Опис : Име на производ : Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2Се користи за Samsung ML2850 / ML2851

4 PCS / многу S050583 S050585 S050582 S050584 Acu Laser М 2300 M 2400 D MX 20 M2400 D MX20 Рефил Тонер Кертриџ Чип За Epson ЧиповиЗа Бренд : EpsonЧ�

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т�

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Оригиналниот CR Лост Sensor DF49471Печатач Компатибилност : / / VJ1304 W / / VJ1324 / VJ1624 / / / Хибрид / VJ1608 HS / VJ1628

Опис На Производот * 1.Високо квалитет и пониска цена; * 2 Убав и силен пакување; 3 Конкурентна цена; 4 100% но

Опис : Име на производ : Fuser Притисок Ролери Пониски ракав ролериСе користи за HP1160 1320 P2014 P2015 3390 3392 2727 Canon LBP3

Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн На тој начин ве молиме почекајте трпеливо

Политики : 1 Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот пе�

Компатибилен 411018Опрема AB411018 AB411018 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1022 1027 1032 2022 2027 до 2032Опис :

Висок квалитет HP60 60 XL мастило компатибилен кертриџ заВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на п�

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т�

045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 40g / торба / бојаБоја : ЦрнаПотекло : Zhuhai,Guangdong,КинаПакување : Алу

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило �

Би сакал да ги информира сите купувачи дека ние сме посветени на satisfication на нашите клиенти и да се обидат

Модел Бр : За HP 901 XL мастило касетиТип : Бренд нови компатибилни, мастило кертриџМастило : Целосна Мастило

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Безбедно пакување 5.молњабрз испорака 6.Многу лесно да се рефил ! 3.Q3 : можете брод мастило директно до мој�

Компатибилен AE091515 AE091515 Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Слика Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 10pcs испраќаат Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи

Please wait...