0
clear
  • 20 групи/многу за Ricoh Aficio 1022 1027 2022 2027 до 2032 инвеститорот опрема поставување AF1022 AF1027 AF2022 инвеститорот опрема за полнење 411018-Опрема
  • -20%
  • -20%
20 групи/многу за Ricoh Aficio 1022 1027 2022 2027 до 2032 инвеститорот опрема поставување AF1022 AF1027 AF2022 инвеститорот опрема за полнење 411018-Опрема

20 групи/многу за Ricoh Aficio 1022 1027 2022 2027 до 2032 инвеститорот опрема поставување AF1022 AF1027 AF2022

DEN 1632.00

Количината на стоката
Тековен


Гаранција и Гаранција :
1. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.Компатибилен за Ricoh Aficio 1022 1027 2022 2027 до 2032 инвеститорот опрема поставување AF1022 AF1027 AF2022 инвеститорот опрема за полнење 411018-Опрема 20 групи/многу
Име : Кети
Мобилен/Што е стан : +86-18576610640
Skype : czysales01
QQ : 847513013
Детали за производот :
Превозот :
1. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Плаќање :
1.Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.
Други Политики :
1. Ние прифаќаме alipay тука.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. 3 месеци Гаранција.П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена ? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union
2. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Купи со доверба!
2. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ние не прифаќаме да се вратат. Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.

Детални карактеристики

Бренд Име:
CMYK GZ
Број На Модел На:
Aficio 1022 1027 2022 2027 до 2032
Тип:
Други

Слични производи

2 Paket За Canon СТР440 XL CL441 XL Kompatible Tintenpatronenspezifikationen : Produkttyp : Kompatible Tintenpatroneшварц ist 500 seiten про patrone.farbe ist 400 seiten про

Компатибилен 411018Опрема AB411018 AB411018 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1022 1027 1032 2022 2027 до 2032Опис :

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

печатач, хартија Авто трае до Ролна Систем за Ролан SC640 печатачголем формат хартија печатач приемник за

Оригиналниот / / VJ1300 / ПревозDF49685Печатач Компатибилност : Mutoh / VJ 1304 / VJ1300 / RJ900 CПроизводителот : Mutoh

100pcs DX7 глава за печатење амортизерите за Epson B300 B310 B500 B510 Titanjet Xenons Хуморбоја на Неботобоја Lecai Smart Mutoh и др...

5 КГГолемина : 28*25*15 CMПотсетување : 1.За ДоставаБесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.Пов

10 M 3мм*2mm мастило цевка+ 2 M 4mm*3мм мастило цевка+ 10pcs 3мм*2mm амортизерите Бакар Завртка+6pcs "Y" цевка адаптерпак

Пребарување делови Експрес : Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни пов

Ако не се кандидира на резервоарот шише и кертриџ сува, можно е да се репретседателот на комора со отстр

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило

Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во мо

Please wait...