0
clear
  • PGI 250XL CLI 251XL tintenpatrone За canon PIXMA MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820 Со чип дракер ...
  • -20%
  • -20%
PGI 250XL CLI 251XL tintenpatrone За canon PIXMA MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820 Со чип дракер ...

PGI 250XL CLI 251XL tintenpatrone За canon PIXMA MG5420 MG5422 MG5520 MG5522 MG6420 IP7220 MX722 MX922 IX6820

DEN 727.20
DEN 684.00

Количината на стоката
Тековен

Опис на производот :
Модел : За Canon PGI-250 XL,CLI-251 XL
Боја : Црна,Цијан,Жолта,Магента
Функција : Нова
Компатибилен печатач модел : За Canon PIXMA
MG5420/MG5422/MG5520/MG6320/MG6420/MG7120/IP7220/MX722/MX922
Производот содржи :
2 парчиња за Canon 250 Црна
1 buc за Canon 251 Црна
1 buc за Canon 251 Синозелена
1 buc за Canon 251 Магента
1 buc за Canon 251 Жолта
Забелешки :
1.Различни Област користат различни мастило кертриџ модел иако печатач модел е исто.
2.Ве молиме проверете ја вашата оригинална мастило кертриџ модел број пред да го одржи редот.
3.Ако вашата оригинална мастило кертриџ не е 250/251,или не 250 XL/251 XL, НЕ купувам ова кертриџ .
4.XL и не XL се исти, не постои никаква разлика,Ако имате било какви барања на етикетата, ве молиме контактирајте со нас
5.Изгледот на секоја серија можат да бидат различни, но не влијае на користењето.
6.Било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас за совет!

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
PGI-250XL/CLI-251XL
Обоени:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
висок квалитет:
Функција:
Компатибилен
Опишете:
Место на потекло :
боја:
Најголемиот Дел Од Пакување:
КОЛИЧИНА:
Дали со чип:
Модел:
Refilling износ (ML):

Слични производи

Ако не се кандидира на резервоарот шише и кертриџ сува, можно е да се репретседателот на комора со отстр

Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.Ве молам

Опис : Име на производ : инвеститорот единицата черупка слики слика черупкаСе користи за : Ricoh Aficio1015 1018 до

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило

Тип : C ompatible мастило кертриџБоја : Б.К / C / M / YМастило : Целосна мастилоБоја : со чипМодел no : LC107 LC105Кертриџ с

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Висок квалитет HP60 60 XL мастило компатибилен кертриџ заВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на п

Со ЛАК чипови, тоа може да го ресетирате автоматски при замена на касети.Ако вашата област е оддалечена

Компатибилен 411018Опрема AB411018 AB411018 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1022 1027 1032 2022 2027 до 2032Опис :

Опис : Име на производ : Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2Се користи за Samsung ML2850 / ML2851

Оригиналниот CR Лост Sensor DF49471Печатач Компатибилност : / / VJ1304 W / / VJ1324 / VJ1624 / / / Хибрид / VJ1608 HS / VJ1628

Оригиналниот / / VJ1300 / ПревозDF49685Печатач Компатибилност : Mutoh / VJ 1304 / VJ1300 / RJ900 CПроизводителот : Mutoh

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т

2 Paket За Canon СТР440 XL CL441 XL Kompatible Tintenpatronenspezifikationen : Produkttyp : Kompatible Tintenpatroneшварц ist 500 seiten про patrone.farbe ist 400 seiten про

Please wait...