0
clear
  • Hisaint Angebot За Canon СТР 440 CL 441 СТР-440 CL-441 Tintenpatrone PG440CL441PIXMA MG4240 MG4140 MG3540 MG3240 MG3140 MX534
  • -20%
  • -20%
Hisaint Angebot За Canon СТР 440 CL 441 СТР-440 CL-441 Tintenpatrone PG440CL441PIXMA MG4240 MG4140 MG3540 MG3240 MG3140 MX534

Hisaint Angebot За Canon СТР 440 CL 441 СТР-440 CL-441 Tintenpatrone PG440CL441PIXMA MG4240 MG4140 MG3540 MG3240

DEN 1658.88
DEN 1410.00

Количината на стоката
Тековен

2 Paket За Canon СТР-440 XL CL-441 XL Kompatible Tintenpatronen
spezifikationen :
Produkttyp : Kompatible Tintenpatrone
шварц ist 500 seiten про patrone.
farbe ist 400 seiten про patrone.
Packungsinhalt :
1-За Canon СТР-440 XL Шварц Tintenpatronen
1-За Canon CL-441 XL Dreifarbige Tintenpatrone
betroffene modelle :
за Canon MX374 MX394 MX434 MX454 MX474 MX514 MX524 MX534
за Canon MG214 MG2240 MG3120 MG3240 MG3540 MG4240 MG4240
Секоја серија на одборот м ај бидат различни, но не влијае на користењето.
Ве молиме според моделот на оригиналниот мастило кертриџ за купување (претходно користениот патрон модел) ,
не директно, според модел на печатач,на ист печатач модел, различни региони може да користат различни
кертриџ модел.Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте со сервисот.Ви благодариме.

Детални карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За Canon СТР 440XLCL 441XL
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Компатибилен Бренд:
за canon
Применливи модели:
статус:
Дали со чипови:
боја:
За видот:
висок квалитет:
Количина:
2
Карактеристики:
Повторно составувајте

Слични производи

Опис : Име на производ : Горниот Ролери & Fuser Притисок Ролери & Притисок Ролери 2Се користи за Samsung ML2850 / ML2851

Компатибилен Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Инвеститорот се Вози Возење Опрема за Коника Minol

Компатибилен AE091515 AE091515 Инвеститорот Опрема за Полнење Поставите Слика Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1

СТР 37 Мастило Кертриџ За Canon PG37 CL38 СТР37 CL38За Canon Pixma MP140 MP190 MP210 MP220 MP470 i P1800 i P1900 i P2500 i P2600Компатибилни, мастил

Безбедно пакување 5.молњабрз испорака 6.Многу лесно да се рефил ! 3.Q3 : можете брод мастило директно до мој

Оригиналниот / / VJ1300 / ПревозDF49685Печатач Компатибилност : Mutoh / VJ 1304 / VJ1300 / RJ900 CПроизводителот : Mutoh

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т

Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во мо

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 10pcs испраќаат Можете да забелешка вашето барање количина кога се одржи

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За RicohКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА

5 КГГолемина : 28*25*15 CMПотсетување : 1.За ДоставаБесплатен превозот на нашата веб страница се кина пост.Пов

Оригиналниот CR Лост Sensor DF49471Печатач Компатибилност : / / VJ1304 W / / VJ1324 / VJ1624 / / / Хибрид / VJ1608 HS / VJ1628

Ако не се кандидира на резервоарот шише и кертриџ сува, можно е да се репретседателот на комора со отстр

Висок квалитет HP60 60 XL мастило компатибилен кертриџ заВреме на испорака : Во рок од 35 дена од приемот на п

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HP За CanonКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / Т

B0393062 B0393060 B0393245 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1015 1018 до 2015 2018 3025 3030 MP1600 MP2510 MP3010Опис : Име на п

Ве молиме контактирајте ме пред да го испрати назад, точно превозот адреса треба да се потврди.Ве молам

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За HPКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.12 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА : 10

2 парчиња DX5 Ограничување станица за Mimaki JV33 JV5 JV34 капа врвот за Mutoh VJ1604 / VJ1618 Растворувач базирани Мастило

Модел Бр : Ласерски Тонери Прав За DELLКРСТОТ ТЕЖИНА КГ / ВРЕЌА : 0.045 КГ / ВРЕЌА / БојаТОНЕР СОДРЖИНА G / ТОРБА :

Компатибилен 411018Опрема AB411018 AB411018 Инвеститорот Опрема за Полнење Сет за Ricoh Aficio 1022 1027 1032 2022 2027 до 2032Опис :

Висок квалитет на нови 0 LA17030 Вози Развој на Брзини за Коника Minolta 7145 7130 7020 DI451 ОпремаПакување : НеутраленВ

Ве молиме не објавуваат ништо назад пред да се јавите на нашите Aliexpress сервисот Доказ за објавување секо

печатач, хартија Авто трае до Ролна Систем за Ролан SC640 печатачголем формат хартија печатач приемник за

Please wait...