0
clear
  • 1Pc Метал Desgin Гел Пенкало Мини Преносни Пенкало 12 Бои Гел Пенкало Refills 0.5 mm Симпатична корејски Канцелариски Училиште Материјали Потпис Пен
  • -20%
  • -20%
1Pc Метал Desgin Гел Пенкало Мини Преносни Пенкало 12 Бои Гел Пенкало Refills 0.5 mm Симпатична корејски Канцелариски Училиште Материјали Потпис Пен

1Pc Метал Desgin Гел Пенкало Мини Преносни Пенкало 12 Бои Гел Пенкало Refills 0.5 mm Симпатична корејски Канцелариски

DEN 35.04
DEN 32.00

Количината на стоката
Тековен

5 mm
Answer : ___________________________ NOTE : Сите гел пенкала се црно мастило, ако сакате други бои со мастило, може да се наредат и други бои рефил. Данок & Увозни Давачки цената на производот не содржи никакви даноци.
Адреса Барања * ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : ве Молиме наведете ги твоето полно име на примачот, и адресата мора да биде на англиски јазик. Regadless на очекувано време на испорака, нашите вети реконструкција време е 60 дена 90 дена за Бразил. Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено. Вкупно наредби >$150 , Слободни Изразат Испорака преку EMS/DHL/Aramex итн. Повратни информации Вашите 5 ѕвезда повратни информации е многу добредојдена и ценета! Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрални или негативни повратни информации, за да ни овозможи можност за решавање на било какви проблеми. Поддршка на Големо, Dropshipping, Cutomized ЛОГОТО Pritning, ОЕМ, ODM Опис
ПАКЕТ содржи : 1 Гел Пенкало Или 1 Рефил
Боја : Како Се Покаже
Големина : 15,3 см
Пенкало Совет Големина : 0.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$3. * ПРАВИЛЕН Поштенски КОД одлагање или неуспехот на испорака предизвикани од нецелосни на превозот информации обезбедени од страна на купувачот, продавачот нема да биде одговорен. Стапката варира во различни земји, што треба да се плати директно до вашиот царински кога е потребно, сепак, ние ќе ги прогласи пониска вредност за да се избегнат даноците или да плаќаат пониски даноци, доколку ги има, ако треба фактура или други барања ве молиме да ни оставите порака.Освен Некои Далечна Земја. Повеќе производи, ве молиме да кликнете :
.52
wy-приклучок-крај
Прочитајте Пред да ја Купите ве Молиме проверете превозот метод ќе се избираат внимателно, ние ќе го испратам врз основа на вашиот избор(trackable или untrackable).

Детални карактеристики

Бренд Име:
Lylo Rano
Број На Модел На:
N-GP-02/1
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.5 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Метал
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Слични производи

Добредојдовте на мојот професионален канцелариски продавницаСите наши производи се фабрички местаПов

Нов Висок Квалитет 50pcs / многу Канцелариски Виножито Пенкало Гел Пенкало RefillsНова Мода Училиште Канцела

Име : BBK боја пенкала Структура : КАПА структура, Големина : 14cm Школка материјал : метал Бои : златна, сребр

Избор На Боја : Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.Ако Не Ви Ост

Опис 1 BUC Новина Канцелариски Ballpoint Пенкало Прекрасна Телескопски Боречка Топката Пенкала Училиште на Д

Answer : ___________________________ Note : Меша бои се прифати во истиот број, ве молиме оставете порака боја ви се допаѓа п

Материјал : ПластикаБоја : Како на сликатаГолемина на : Quill пенкало : 38.3 cm * 4.2 cmКоличина : 1 x ПенМулти бои за

100% сосема нов и висок квалитет 0.5,мм 18k irauritaобложено нерѓосувачки челик nib Класичен Мазна Пишување Пенка

Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.5 mm Iraurita Nib П

Сосема нов и висок квалитет! Сосема нов и висок квалитет!Црно МастилоДимензии : 15 х 0.8 х 0.8 cmПакетот вклуч

Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ве молиме да ми кажете

11303598008849271 ТОПЛА ПРОДАДЕ парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче п

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Купувачот е одговорен за сите дополнителн

Тип : Свеж Желе Гел пенкалоБоја : Боја просек превозот (стандардно),или можете да оставите поракаГолемин

Бесплатни Shiping Wing Sung Луксузни Метал Roller Ball Пенкало со 0.5 мм Црно Мастило Рефил Ballpoint Пенкала Потпис пенка

Производителите, трговија на големоОпис На Производот 1 Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас

Ви благодарам многуПрофесионални Канцелариски Снабдувач , Добредојдовте на големо !Aliexpress е добра тргов

42 компјутери / Многу Симпатична мачка пенкала Цртан филм ноктот гел пенкало 0.5 мм црно мастило Прекрасна

Please wait...