0
clear
  • Висок Квалитет jinhao луксузен Бренд Благороден метал Нерѓосувачки Фонтана Пенкало канцеларија училиште Канцелариски материјали Мастило мон Iraurita 03830
  • -20%
  • -20%
Висок Квалитет jinhao луксузен Бренд Благороден метал Нерѓосувачки Фонтана Пенкало канцеларија училиште Канцелариски материјали Мастило мон Iraurita 03830

Висок Квалитет jinhao луксузен Бренд Благороден метал Нерѓосувачки Фонтана Пенкало канцеларија училиште Канцелариски

DEN 220.80
DEN 210.00

Количината на стоката
Тековен


Добредојдовте во Мојата Продавница

Детални карактеристики

Тип:
фонтаната пен
Пакување:
Лабава
Nib Тип:
Стандарден Тип
Nib Материјал:
Iraurita
Пишување Точка:
0.5 mm
Бренд Име:
RIANCY
Материјал:
Метал
Посебна Апликација:
пишување
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал:
Злато
Број На Модел На:
03830

Слични производи

Уникатен дизајн и 100% Сосема Нов! Бренд : Jinhao 8812 Nib Големина : M 18 KGP капа : повлечететип; конвертор : завртка

Многу = 4 парчињаМатеријал : ПластикаДимензии : Должина : и 17,5 смМастило боја : Боја : ЦрнаПишување точка : 0

6 компјутери / Многу Симпатична овошје гел пенкало за пишување потпис Црно пенкало caneta Stationey Канцелариск

Функција : 1 lot = 10 парчињаМастило Боја : СинаТочка Големина : 0.7 mmДолжина : Околу 11.5 cm

Answer : ___________________________ Note : Меша бои се прифати во истиот број, ве молиме оставете порака боја ви се допаѓа п

Суштински Информации Тип : Ballpoint Пенкало за Пишување Точка : 0.5 mm Димензии : 12cm Боја : Жолта Розова Сино Зел

Jinhao 159 Чиста Црна и Сребрена Клип 1.0 mm Криви Совет Calligraphy Пенкало Висок Квалитет Метал Фонтана Пенкало Пе

започнетекрајотВе молиме оставете порака за бои што сакате, или ние ќе ви го испратиме по случаен избор.

Исклучителна модата убави ѕвезденото небо пенкало Acorn, не е боја на логото на совет, лесно да се разликув

Транспарентен Фонтана пенкало Метал Iraurita пенкала 0.5 mm парична казна Канцелариски Канцелариски прибор з

Висок квалитет молив острилкаМашина е направен од висок квалитет на трајни легураАБС материјал и прија

1 еден производ купите 2 парчиња минус 5% 2 За нарачки ≥ $ 10 , системот автоматски го намалува $ 1 За налози ≥

Големина : за 21 CM должинаМатеријал : кадифенТежина : Околу 15g / еез 1lot=1pcs пен

wyприклучокstartЖешка Стока$9.20 $11.95$1.23 $1.6$1.06 $1.29$4.25 $4.88$3.56 $4.62$3.98 $4.85$8.36 $13.49$2.25 $2.92wyприклучоккрајКарактеристик

Сосема нов и висок квалитет! Сосема нов и висок квалитет!Црно МастилоДимензии : 15 х 0.8 х 0.8 cmПакетот вклуч

Ви благодарам многуПрофесионални Канцелариски Снабдувач , Добредојдовте на големо !Aliexpress е добра тргов

ако изберете 1 PC боја ќе испрати случаен избор.На 3pcs ќе испрати diffrent боја еден ,тоа многу симпатична моли

некои производи насловот е напишан 6pcs или 8pcs, но ако постои еден само може да се купи опции, ако сте го ку

Бесплатен превозот 12 парчиња / многу Убава Цвет Гел Пенкала МодаПодарок Симпатична Знак Пенкало Училиш

Нов Висок Квалитет 50pcs / многу Канцелариски Виножито Пенкало Гел Пенкало RefillsНова Мода Училиште Канцела

Производителите, трговија на големоОпис На Производот 1 Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас

Please wait...