0
clear
  • 3 Компјутери/Многу Симпатична Смешно Трајни Табела Ballpoint Пенкало и Desktop Пенкало за Канцеларија Снабдување & Училиште
  • -20%
  • -20%
3 Компјутери/Многу Симпатична Смешно Трајни Табела Ballpoint Пенкало и Desktop Пенкало за Канцеларија Снабдување & Училиште

3 Компјутери/Многу Симпатична Смешно Трајни Табела Ballpoint Пенкало и Desktop Пенкало за Канцеларија Снабдување

DEN 202.56

Количината на стоката
Тековен


Детални карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
Ballpoint Пен
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
YZB00009
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.5 mm
Новина:
Yes

Слични производи

Суштински Информации Тип : Ballpoint Пенкало за Пишување Точка : 0.5 mm Димензии : 12cm Боја : Жолта Розова Сино Зел

Исклучителна модата убави ѕвезденото небо пенкало Acorn, не е боја на логото на совет, лесно да се разликув

Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.Купувачот е одговорен за сите дополнителн

Jinhao 159 Чиста Црна и Сребрена Клип 1.0 mm Криви Совет Calligraphy Пенкало Висок Квалитет Метал Фонтана Пенкало Пе

1 еден производ купите 2 парчиња минус 5% 2 За нарачки ≥ $ 10 , системот автоматски го намалува $ 1 За налози ≥

Answer : ___________________________ Note : Меша бои се прифати во истиот број, ве молиме оставете порака боја ви се допаѓа п

Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и д

Уникатен дизајн и 100% Сосема Нов! Бренд : Jinhao 8812 Nib Големина : M 18 KGP капа : повлечететип; конвертор : завртка

42 компјутери / Многу Симпатична мачка пенкала Цртан филм ноктот гел пенкало 0.5 мм црно мастило Прекрасна

Големина : за 21 CM должинаМатеријал : кадифенТежина : Околу 15g / еез 1lot=1pcs пен

Симпатична Пенкала Бесплатен Превозот 20pcs / многу Бамбус Облик на Гел Пенкала ПенСтационарни Дома Дескт

Предмети ќе биде предаден во рок од 13 дена откако ќе се потврди на вашата исплата Ве молиме да ми кажете

Ви благодарам многуПрофесионални Канцелариски Снабдувач , Добредојдовте на големо !Aliexpress е добра тргов

Транспарентен Фонтана пенкало Метал Iraurita пенкала 0.5 mm парична казна Канцелариски Канцелариски прибор з

Политика на враќање Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.Купувачот е одговорен за сите

Функција : 1 lot = 10 парчињаМастило Боја : СинаТочка Големина : 0.7 mmДолжина : Околу 11.5 cm

Плаќање : Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои н

Опис Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластични Тежина За : 72g Боја Multicolor Големина 15cm Пак

Please wait...