0
clear
  • 2017 Мажи Жени Анти Магла УВ Заштита Пливање Очила Професионални Electroplate Водоотпорен Очила за Пливање на Отворено
  • -20%
  • -20%
2017 Мажи Жени Анти Магла УВ Заштита Пливање Очила Професионални Electroplate Водоотпорен Очила за Пливање на Отворено

2017 Мажи Жени Анти Магла УВ Заштита Пливање Очила Професионални Electroplate Водоотпорен Очила за Пливање

DEN 190.08
DEN 139.00

Количината на стоката
Тековен


Возрасни Професија Водоотпорен Не-Магла HD Пливање Очила Очила за Пливање УВ Заштита Прилагодлива Лента
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Еднократно, трајни, практични, модерен
Ув Заштитен,анти-магла, и јасно ја видите
Ново прилагодливи рака заштита на вашите очи,
Удобно и безбедно монтирање на очила.
Употреба и лесно да се чисти
Спецификација :
Материјал : PC(Објектив)+СИЛИКОНИ(Око првенство и око бенд)
Боја : Црна, Розова, Сина, Кафена
Очила Големина : Прилагодлив (За Возрасни)
Пакетот Вклучува :
1 x Пливање Очила
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.Ви благодариме!

Детални карактеристики

Eyewear Големина:
M
Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
рамка боја:
Црна
Леќи Во Боја:
Црна
Леќи Материјал:
Пластични
Леќа Ширина:
60mm
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
j26
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќа Висина:
72mm

Слични производи

60 Inch 1.5 М Розово Злато Фламинго Гумени Пливање Плови Цевка Сплав Возрасни Огромен Базен Плови Пливаат Пр

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕ

Повеќето пакети може да се примени во 20 работни денаСе Враќа Политика : Ние прифаќаме email барања за враќа

Стоковните Информации : боја : црнабренд : Slinxфункција : брзосува не се лизгаматеријал : NEOPRENE 3ММпогоден з

ISF Возрасни Флексибилни Пливање Перки Долго Flipper Нуркање материјал Силикони Преносни Удобно Пливање Пе

Ви благодариме и имаат убав ден Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте к

(1) Видови : Wetsuit Хауба(2) Точка вклучува : 1 buc Wetsuit Хауба(3) Функцијата : Нуркање , Сурфање , Анти УВ , Анти Меду

5 инчен 6 инчен (universal сите модели)Боја : Бела, Сина, Портокалова1 X Прозрачна Телефон Торбичка1 x Lanyard1 Време

Три слој композитни гумени материјали, печете со чиста вода и naturaldrying зачувување, не машина за миење!Бре

пливање ,водоотпоренПодобрување на Спиење, Студија се Концентрира на Слухот Заштита, добро за вашето stud

Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистува

2016 Висок Квалитет На Детето Прилагодливи Цртан Филм Симпатична Мини Пливање Прстени Бебиња Гумени Цевк

Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или емаил,ние ќе се обидеме потрудиме д

comНие го носат голем број на маски, snorkels, во светот, се нурне во сетови и се нурне резерви во нашата Aliexpress

4917153438592167 најпродаван парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеНие сме надворешна трг

Нуркањето Џеб Тежина Појас УДОБНО се ВКЛОПУВААТ ОКОЛУ ПОЛОВИНАТА 4 ЏЕБОВИ Секој Џеб Големина : 14.5(L) X12(W), X

Вашата ќе го добиете вашиот пакет за следење на информации откако вашата нарачка е испраќаат.Измијте уд

Жолти Гумени нуркање пераи за возрасни, гума за пливање перки,пливаат flipper опрема, опрема за equipamento де mergu

Сирена Деца Пливање Перки Жаби Чевли Прилагодливи Подводните Долги Перки Нуркањето Нога Пливање Flipper Н

РЕКАТА TWISTER: Ф1.07m (Ф42") 2 воздушни комори Тешкидолжност се справува со Тешкидолжност поправка печ Полна б

Уникатен дизајн за Дами Антимагла леќа со УВ заштита на леќите, криви објектив за пошироката визија Едн

) овој производ може да се користи во : нуркањето, одење, дома и други светлина активности, надвор од опсе

Избегне остри предмети, како што се нокти или шноли како тие лесно ќе rip или солза yourcap Ве молиме не го ста

Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу Ве молиме да ни испратите порака ако има било какви пробле

ПЛИВАЊЕ КАПАФункција : редовен уво заштитаДобар избор за Возрасни вода спорт , 6 бои по желба Блиску до т

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Пре

Бидејќи професионални ткаенина е тесна Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако

Боја : Црна / Црвена, Црна / Сребрена.Сила : 0.0, 1.5, 2.0,2.5, 3.0,3.5, 4.0,4.5, 5.0,5.5, 6.0, 7.0;Карактеристики : Антимагла, Анти

Please wait...