0
clear
  • BANDEA жените бански 2017 завој бикини бразилецот поставите секси костим за капење одговараат на жените поместена костим за капење на плажа носат
  • -20%
  • -20%
BANDEA жените бански 2017 завој бикини бразилецот поставите секси костим за капење одговараат на жените поместена костим за капење на плажа носат

BANDEA жените бански 2017 завој бикини бразилецот поставите секси костим за капење одговараат на жените поместена

DEN 1046.40
DEN 576.00

Количината на стоката
Тековен


Карактеристики :
2017 100% нов производ
Бренд : BANDEA
Предмет Тип : Бикини Сет
Материјал : 82% НАЈЛОН, 18% [email protected]
Место на Потекло : Guangdong,Кина(Копно)
Боја : Црвена,Црна,Сина,Портокалова ( боја е само за референца,те молам направи објект како стандард)
Големина : XS S M L XL XXL
Answer : ___________________________ Note :
1. Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое' пред вашето купување.
2. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. 3. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење. Ви благодариме за вашето разбирање.
1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди , и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако споделување на нашиот производ линк на вашиот СНС или Facebook, ние ќе ви даде подарок или $ 3 ПОПУСТ за вашата следна цел.
3. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
4. Ве молиме e-mail на нас пред да замине на негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот.
Комуникацијата е најдобар начин да се решат проблемите.

Детални карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
11KMZH064
Бренд Име:
BANDEA
Поддршка Тип:
жица за слободни
Материјал:
Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
Yes
Половината:
Ниска Половината
Пол:
Жените и Дама
Големина:
XS S M L XL XXL
боја:
Црвена,Црна,Портокалова,Сина
објавува време:
Летото 2017
Возрасна Група:
Возрасни лица
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
is_customized:
Yes
Стил:
Секси
feature1:
Поместена
feature2:
Полна Боја

Слични производи

Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите Меѓутоа, купувачот треба да бидете

Мажите Бански Секси Шорцеви Sunga Masculina Мажите Пливање Водови Мажите Кратко Костим за Капење Панталони Пл

Мажите Цртан филм Пливање Водови Секси Бренд Пливање Pushup Подлога Пливаат Водови Ниска Половината Плива

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДА

Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво

ТОЧКА БР : MS0111.Главната Ткаенини : 87%Полиестер,13%spandex,190 GSM2.Целосно пред наредени3.Еластична Бенд и прилаго

Материјал : 82% полиестер, 12% spandexСостојба : Brand New од оригиналниотБоја : како на сликата покажува .Големина :

ТОП ПРОДАЖБА на Сосема НОВ висок квалитет про машки шорцеви пливање водови Jammer Топла продажба бесплате

Големина На Табелата : Користење и одржување1,во водата пред пливање и костим за капење целосна влажни п

Answer : ___________________________ Note : 1.Таму можеби 13 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на тка

2017 Секси Дама е Топло Дизајн Sequins Бикини Scrunch Задник Костим за капење Beach Wear Пливаат Strappy Костим за Капење

Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор,

Висок квалитет 100% фабричките Наредени ЛЕ Monokini Секси бикини bottoms бански маса акции multicolor избори

Please wait...