0
clear
  • 1 buc Xiaomi mi бенд 2 врвка за околу Рака Појас Силикони Шарени Wristband за Mi Бенд 2 Smart Хривнија за Xiaomi Бенд 2 Accessorie
  • -20%
  • -20%
1 buc Xiaomi mi бенд 2 врвка за околу Рака Појас Силикони Шарени Wristband за Mi Бенд 2 Smart Хривнија за Xiaomi Бенд 2 Accessorie

1 buc Xiaomi mi бенд 2 врвка за околу Рака Појас Силикони Шарени Wristband за Mi Бенд 2 Smart Хривнија за Xiaomi

DEN 42.72
DEN 41.00

Количината на стоката
Тековен

Детали : * High-end мода * Водоотпорен * отпорен на Гребење * Издржлив, долг живот * да се Чувствувате добро, совршено се вклопуваат * исто жолта под изложување на сонце, никогаш не исчезнат * Пластификатор-бесплатно, масло бесплатни врнежи, нечистотија е добро, лесно да Џејмс Сива * Помек, полесни и да стане повеќе и повеќе удобен за носење * Носат опсег : 9 дупки, големина може да се прилагоди според околноста на индивидуални зглоб. * Разновидност на бои да се избере Забелешка : Поради вашата различни следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.
Спецификација :
* Стил : Fashional * Применливи Medel : Просо Хривнија 2 генерација * Materail : TPSiv * Рака големина : 40mm

Детални карактеристики

Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
Бренд Име:
гранки
Јазик:
Англиски
Тип:
врвка за околу рака
Компатибилност:
За Xiaomi Mi Band 2
Функција:
Други

Слични производи

Нерѓосувачки Челик Види бенд Отвор за врвка за околу рака за apple види 42 mm 38 mm линк хривнија Замена Watchband з

Замена Види врвка за околу Рака Wristband за Fitbit Блаже Smart Watch Бенд Додатоци 7 Боја 1pcs 2016 годинаОпис1 Изработен

Плаќање : (1) Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци

Неделни податоци исто така може да се прочита во Здравствената страница.Модел Q50 Q60 Q80 Q90 Слика Sim Картичк

3 Камера,ЕКРАН,Камера,GСензор; Синхронизација на време / Датум; Поддршка на Штоперица,NFC;мултиLanuage,Антиизг

Новата Замена Меки Силиконски Хривнија Рака Wrist Band За Garmin Vivosmart ЧАСГлавна Карактеристика : Користејќи ви

За Xiaomi Mi Бенд 2 врвка за околу Рака Појас Силикони Шарени Replacment Wristband за Mi Бенд 2 Smart Хривнија за Xiaomi Band 2Заб

2017 Вистински Нерѓосувачки Челик matel Хривнија Брзо Ослободување се Вклопи во Бендот врвка за околу Рака

FOONBE 2 парчиња / пакет Екран Заштитник Филм За Xiaomi Mi Бенд 2 Ultrathin Антиexplosure Екран со некоја Заштитна Фолија

Случај Материјал : еколошки Силиконска Гума.Ве молиме погледнете повеќе детали во горниот дел на превоз

Нерѓосувачки Челик Види Бенд Рака Хривнија Конектор За Fitbit Полнење 2Карактеристики : 100% Сосема Нов и вис

9 H 2.5 D Калено Стакло Екран Заштитник за Samsung Опрема S3 Класичен или Граница чисто Стакло Филм за Smart WatchПро

Опис На Производот : Хардвер Опис Забелешка : MCU : NRF52832 QFAC двојна големина sramзабрзување сензор 3 D забрзан R

DM78 Bluetooth Smart Бенд отчукувањата на Срцето Следење на Крвниот ПритисокМенструалниот Циклус Потсетник Спо

Aresh за Fitbit Ionic Бенд, Прилагодлив Спорт Силиконски Додатоци Бенд За Fitbit ionic Smartwatch,Блу / Бела (Голема 6.7"8.1") За

2 ПАРЧИЊА Калено Стакло Тенок Екран Заштитник LTE 2.5 D Круг Работ за Samsung Опрема S3 S 3 Класичен Граница Smart Watch

Општи Bluetooth Верзија Bluetooth 4.0 Луѓе Унисекс табела Водоотпорен Да Водоотпорен Оценка IP65 Бои Црна,Црвена,Си

Please wait...