0
clear
  • СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЦРНО БЕЛА МРАВКА ПЕПЕРУТКА КРУНА ЗГОЛЕМИ ЛИСТ F110-116
  • -20%
  • -20%
СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЦРНО БЕЛА МРАВКА ПЕПЕРУТКА КРУНА ЗГОЛЕМИ ЛИСТ F110-116

СУПЕР ТЕНОК САМО ADHENSIVE 3D ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ЛИЗГАЧОТ НАЛЕПНИЦА ЦРНО БЕЛА МРАВКА ПЕПЕРУТКА КРУНА ЗГОЛЕМИ

DEN 66.72
DEN 43.00

Количината на стоката
Тековен

5 cm за секој shee пакет : пластични ракав за секој лист КОЛИЧИНА : 1-6 листови
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
1) Изберете ја вашата омилена модели и кора ако тргнеме со помош на пинцета внимателно;
2) да ја Исчистите површината на ноктите, се стави на модели на неа и притиснете го за секунди;
3) се Применуваат на врвот на грб полски за заштита на модели.
[DESCRIPTION]
ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ :
1) ГОЛЕМА ЦЕЛ за ИСПОРАКА ПОПУСТ : Ние надградба на превозот метод за СЛОБОДНИ ЕМС или СЛОБОДНИ DHL ако цел е вкупна вредност е УСД $100 или над;
2) МАЛИ ЦЕЛ ПРЕВОЗОТ ПОПУСТ : Ако купите повеќе објекти од differnt огласи во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас за превозот попуст, пред да се изврши плаќање;
големина : 12.
[ОДНОС НА ПРОДАЖБА]
Вашето мислење е исклучително важно за нас, ве молиме контактирајте со нас преку E-mail пред да замине неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 20-45 работни дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[ПЛАЌАЊЕ]
Ние претпочитаат зачувам услуга за која ќе ви овозможи платите со кредитна картичка (visa или Master Card), дебитна картичка, Qiwi паричник, пари booker, TT, итн,.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

Детални карактеристики

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Стил:
ОЕМ
Материјал:
Акрилик
Големина:
9cm*12cm
Количина:
1000
Број На Модел На:
3D
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
боја:
мулти-бои
Големина:
7.5 cm*12.2 cm
Шема:
мулти-шема
catelogue:
само лепило decal
Тип:
3D
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Слични производи

Светла Боја2 Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќ

Следните статусот може да се направи наплата : НЕ се Задоволни производи со проблеми со квалитетот...

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа един

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете

Ако Изберете EMS / DHL / UPSот Превозот, Тоа Трае 58 Days Да Пристигнат Повратни информации : Ако не Сте Задоволни

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инф

Квалитетот е нашиот живот и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена 3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На C

Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС П

Убава ноктите се направи! Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и

Abalone Светлина Мали Сјајот Holographic Светло Виолетова Помине Уметност Блескави Хексагонални Декорација Сја

1 Кутија Мешана Боја 3 D Помине Уметност Декорација во Воланот Шарени Нокти Studs Креативни DIY Нокти Помине

DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или на

[DESCRIPTION]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : КОЛИЧИНА : 1 парче на налепница, како фото шоу[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачу

Спецификација100% Biutee сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 Pc Biutee stamper со двојна глава + 1pc Biutee scraperStamper вис

Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и пр

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас

Оние сјајна нокти совети, во облик на квадрат, направен од кристал, кои се погодни за користење на површи

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач ...

Легура Помине Уметност Зошто да Изберете Ни 1, Што се фабрички е Професионална Лидер производител на Раз

O(∩_∩) O~За испорака : 1.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други Или ако ви треба повеќе брза испорака

Шарени виножито Срцето на Океанот бои се Чувствуваат слободни да експериментирате до вашите срца желба

Коњ Око Кристал Rhinestones за Нокти Срцето Круг Gemstones Помине Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацииСпецифик

Помине Уметност Вода Decal Налепница Со 25 различни Дизајни25 лист Микс Дизајн Полн Помине Вода decals Помине У

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

Седми Чекор : Користете лак смена за чистење на печат, scraper, и челик.Чекор 5.Чекор 2.Печат Слика Плочи : Како

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н

ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки Сите добра се проверени, пред пратката, па

6 Кутија / Многу (1 Set=6 КУТИЈА) Помине Сјајот Снегулки Поставите Нерегуларни Paillette Помине Уметност Sequins Сов

Please wait...