0
clear
  • 1 Лист Помине Rhinestones 2mm 3мм Waterdrop Дизајн на 3D Помине Уметност Украси Шарени Нокти Studs Помине Алатка -35
  • -20%
  • -20%
1 Лист Помине Rhinestones 2mm 3мм Waterdrop Дизајн на 3D Помине Уметност Украси Шарени Нокти Studs Помине Алатка -35

1 Лист Помине Rhinestones 2mm 3мм Waterdrop Дизајн на 3D Помине Уметност Украси Шарени Нокти Studs Помине Алатка

DEN 84.96
DEN 55.00

Количината на стоката
Тековен


1 Лист Помине Rhinestones 2mm 3мм Waterdrop Дизајн на 3 D Помине Уметност Украси Шарени Нокти Studs Помине Алатка
Карактеристики :
Бренд нови
М aterial : Акрилик
Објектот големина : 2mm / 3мм (Мешани)
Боја : Шарени
Пакет :
1 * 3Д Декорација на Нокти
Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Секоја земја има различни тарифи политика. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата.
Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта / Продавачот за испорака метод ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение .
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
Контактирајте со нас ве молиме, пред да ја напушти негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот . Ви благодариме за вашата поддршка.

Детални карактеристики

Бренд Име:
MAKEUPEATING
Број На Модел На:
B050304
Големина:
1
Количина:
1
Тежина:
14g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
/

Слични производи

3) ве Молиме контактирајте со нас пред да се даде неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни инф

Шарени виножито Срцето на Океанот бои се Чувствуваат слободни да експериментирате до вашите срца желба

3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На Cours ,Нашата Компанија Нуди ODM ,Може да Произведе Клиентот Дизајн ,И и

сјајот повик Дијамант, бидејќи тоа сјае светло како дијамант (ahHAAA! добиете тоа?) За вистински иако, оваа п

Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС...

Како да го користите : 1.Помине Уметност Украси Производ Предност : · 9 години искуство фабрика во Кина Бр

Abalone Светлина Мали Сјајот Holographic Светло Виолетова Помине Уметност Блескави Хексагонални Декорација Сја

6 Кутија / Многу (1 Set=6 КУТИЈА) Помине Сјајот Снегулки Поставите Нерегуларни Paillette Помине Уметност Sequins Сов

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

10 Компјутери Помине Уметност Кристално Стакло Пламен Дијаманти Транспарентен Тебе Сина Трева Црвени К

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н

Оние сјајна нокти совети, во облик на квадрат, направен од кристал, кои се погодни за користење на површи

Ако Изберете EMS / DHL / UPSот Превозот, Тоа Трае 58 Days Да Пристигнат Повратни информации : Ако не Сте Задоволни

ОПИСКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : КОЛИЧИНА : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 3 ЛИСТОВИ / МНОГУГОЛЕМИНА : 12.5 X6 CM СЕКОЈ[ПЛАЌ

ве молиме контактирајте со нас или оставете ги вашите пораки Сите добра се проверени, пред пратката, па

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа един

Нови 1roll 4cm*120cm Holographic Змијата Кожата Помине Уметност Трансфер Фолија Хартија Налепница DIY Помине Декорац

Коњ Око Кристал Rhinestones за Нокти Срцето Круг Gemstones Помине Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацииСпецифик

1 Кутија Мешана Боја 3 D Помине Уметност Декорација во Воланот Шарени Нокти Studs Креативни DIY Нокти Помине

Multicolor Мешани Бои Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Декорација Налепница Совети Del DIY помин

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач Ве молиме биде

Помине Уметност Вода Decal Налепница Со 25 различни Дизајни25 лист Микс Дизајн Полн Помине Вода decals Помине У

[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за да

Светла Боја2 Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќ

Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга Објектот мора да се врати неоштет

Спецификација100% Biutee сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 Pc Biutee stamper со двојна глава + 1pc Biutee scraperStamper вис

O(∩_∩) O~За испорака : 1.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други Или ако ви треба повеќе брза испорака

Please wait...