0
clear
  • 1,000 компјутери/Торба 12mm Срце Облик Точка Назад Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Накит / Облека Кристал
  • -20%
  • -20%
1,000 компјутери/Торба 12mm Срце Облик Точка Назад Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност / Накит / Облека Кристал

1,000 компјутери/Торба 12mm Срце Облик Точка Назад Круг Акрилик rhinestones,Акрилна Пластика 3D Помине Уметност

DEN 623.52
DEN 592.00

Количината на стоката
Тековен

7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.49 /торба
SS5 аквамарин боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 се Зголеми боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.92 /торба
Акрилик Rhinestones со Р ich Бои и Големина на :
SS4 кристално Јасна колор 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.19 /торба -15.49 /торба
SS5 LT.49 /торба
SS5 Сребро Хематит боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Смарагд боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Fuchsia боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.09 /торба -11.49 /торба
SS5 Кристал боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 11.49 /торба
SS5 аметист боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.5 mm кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.19 /торба торба -10.39 /торба и делови-17.49 /торба
.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.49 /торба
SS5 Топаз боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 9.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.SIAM AB боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 5.29 /торба
SS5 Sapphire боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 црна боја дијамант 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 7.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 9.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 6.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 8.49 /торба
SS5 Hyacinth боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.7 мм кристал flatback Помине Уметност Rhinestones US$ 7.49 /торба
SS5 Citrine боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.49 /торба
SS5 Злато Хематит боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.39 /торба -15.49 /торба
SS5 Кристал AB боја 1440pcs Не амбуланта корегирање Rhinestones 1.

Детални карактеристики

боја:
Кристално Јасна, Кристал AB, Siam, Аквамарин, Peridot, Lt Роуз, Топаз, Роза, Аметист, Lt Аметист, Сафир, Црна, Jonquil, Lt Ко Топаз, Светлина Сафир, Fuchsia, Сина Циркони, Црн Дијамант, Смарагд, се Меша Бои
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
0g
Број На Модел На:
Сите големина на располагање
Големина:
All size available
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
zhanwSP
Количина:
Сите Бои на располагање
Точка Име :
Акрилик Кристал
Број На Модел На :
Pointback Акрилик Rhinestones
Употреба :
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли,Автомобил,Телефон.Подлога
Rhinestones Тип :
Лабава Rhinestones
Одделение :
ААА Кинески Врвен Квалитет
Големина во дијаметар :
1.5-12mm
Conidition:
Добар Квалитет И Сосема Нов

Слични производи

Ако Изберете EMS / DHL / UPSот Превозот, Тоа Трае 58 Days Да Пристигнат Повратни информации : Ако не Сте Задоволни

Помине Уметност Вода Decal Налепница Со 25 различни Дизајни25 лист Микс Дизајн Полн Помине Вода decals Помине У

Оние сјајна нокти совети, во облик на квадрат, направен од кристал, кои се погодни за користење на површи

Abalone Светлина Мали Сјајот Holographic Светло Виолетова Помине Уметност Блескави Хексагонални Декорација Сја

Светла Боја2 Обично бесплатен превозот ќе биде предаден Кина Пост Воздух Mail, освен ако не треба и да плаќ

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа един

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете

O(∩_∩) O~За испорака : 1.Ние може да ги прифати T / T,Western Union ,Paypal и други Или ако ви треба повеќе брза испорака

Оние помине совети се обликувани во капка вода, и тие ја прави имате многу опции како што постојат 12 разл

6) Помалку од 0,5% на пакет понекогаш може да се изгуби,но ве молам не warry за тоа може да се врати за размена

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н

Multicolor Мешани Бои Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Декорација Налепница Совети Del DIY помин

Убава ноктите се направи! Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и

3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На Cours ,Нашата Компанија Нуди ODM ,Може да Произведе Клиентот Дизајн ,И и

Легура Помине Уметност Зошто да Изберете Ни 1, Што се фабрички е Професионална Лидер производител на Раз

Ви благодариме за многу клиенти довербата,ние сме секогаш да плаќаат повеќе внимание во развој и во ист

[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за да

ОПИСКОЛИЧИНА : 16 ПАКЕТИ НА НОКТИТЕ НАЛЕПНИЦА КАКО СЛИКА ПОКАЖУВАГОЛЕМИНА : 12.5 cm*6 cm (5x2.4 инчи) за секој пак

Ве молиме контактирајте со нас за решавање 3) Купувачот треба да се плати се врати превозот цена Плаќање

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

Please wait...