0
clear
  • TCH308-H1 Виолетови Бои Мешани Шестоаголна Форма Растворувач отпорни Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY декорација
  • -20%
  • -20%
TCH308-H1 Виолетови Бои Мешани Шестоаголна Форма Растворувач отпорни Сјајот Sequins за помине уметност помине гел DIY декорација

TCH308-H1 Виолетови Бои Мешани Шестоаголна Форма Растворувач отпорни Сјајот Sequins за помине уметност помине

DEN 596.16
DEN 596.00

Количината на стоката
Тековен

Ви благодариме!
2. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
За Повратни Информации :
Dears ,ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво.
TCH308-H1 Виолетови Бои Мешани Шестоаголна Форма Растворувач отпорни Сјајот Sequins за
помине уметност помине гел лак DIY декорација
Опис :
-Сјајот Облик : Микс Heaagon Форма
-Сјајот бои : Виолетова
Answer : ___________________________ Note : Dears,т тој фото покажува ефект не може да биде целосно рефлексивни, ве молиме да бидат разбирање. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Ве молиме не го купите, ако не се согласуваат со превозот време. Надомест ќе биде потребно да се испрати објект назад.
Dears,ако треба други грама или други бои,ве молиме, ве молиме ги споделите со нас вашето било барање ,речиси секој сјајот може да се најде од нашата компанија,ние ќе ви даде одговор во рок од 24 часа!
1.Ние може да ги прифати T/T,Western Union ,Paypal и други. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е исти со твојата вистинска адреса пред ставање на ред.
-Пакување Тежина : Abt. Цел : 50/200/500g
Постојат 50g 200g и 500g три видови на пакување на располагање,различни пакување цената е
различни ,ве молиме љубезно се избере вистинскиот ви треба.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. O(∩_∩) O~
За испорака :
1. Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас !
. 50/200/500g
-Мини. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Светла и Искра Боја
2. Или ако ви треба повеќе брза испорака,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас . 100% осигурување на квалитет
3, може да се користи за : Помине Уметност и други Уметност декорација
Производ Слики :
За Промет На Големо :
-Голема цел Пример : на Располагање, Примероци се слободни, Купувачи се во надлежност на изразат надоместок -Големи цел MOQ : 3 КИЛОГРАМИ (Може да се меша било бои и големини) ќе добиете многу атрактивна цена за Големи цел.

Детални карактеристики

боја:
50g, 200g, 500g
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Количина:
1 торба
Материјал:
домашно милениче
НЕТО-WT.:
50/200/500g
Број На Модел На:
TCH308-H1
Бренд Име:
Bincon
is_customized:
Yes

Слични производи

Помине Уметност Вода Decal Налепница Со 25 различни Дизајни25 лист Микс Дизајн Полн Помине Вода decals Помине У

Multicolor Мешани Бои Ролни Разголување Лента Линија Помине Уметност Декорација Налепница Совети Del DIY помин

[DESCRIPTION]КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : КОЛИЧИНА : 1 парче на налепница, како фото шоу[ПЛАЌАЊЕ]Ние претпочитаат зачу

Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС...

Следење порака : Промоции : цел≥ $6, бесплатен превозот од следи превозот метод.Големина : 128*54mm

Нови 1roll 4cm*120cm Holographic Змијата Кожата Помине Уметност Трансфер Фолија Хартија Налепница DIY Помине Декорац

сјајот повик Дијамант, бидејќи тоа сјае светло како дијамант (ahHAAA! добиете тоа?) За вистински иако, оваа п

Убава ноктите се направи! Клиент Информации : 1)Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и

10pcs Нови Усни Бисери Помине Уметност Украси за на доградба на Акрилни Нокти Совети Накит DIY 3 D Нокти Убав�

Следните статусот може да се направи наплата : НЕ се Задоволни производи со проблеми со квалитетот Како

Квалитетот е нашиот живот и ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена 3) Можете Да Произведе Себе Дизајн? На C

Оние сјајна нокти совети, во облик на квадрат, направен од кристал, кои се погодни за користење на површи

2) точки ќе биде предаден во рок од 12 работен ден по плаќање завршен примени Или не, ве молам, точно пред и�

Седми Чекор : Користете лак смена за чистење на печат, scraper, и челик.Чекор 5.Чекор 2.Печат Слика Плочи : Како

Коњ Око Кристал Rhinestones за Нокти Срцето Круг Gemstones Помине Шарм Нокти 3 D Помине Уметност ДекорацииСпецифик

Спецификација : Количина : 1 РолнаЛист Големина : Прибл 4120cmБоја : Како на сликата покажуваПакет Содржина :

Ви благодариме за многу клиенти довербата,ние сме секогаш да плаќаат повеќе внимание во развој и во ист�

Оние помине совети се обликувани во капка вода, и тие ја прави имате многу опции како што постојат 12 разл

Клиент Информации : 1) Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и пр�

1 Лист Помине Rhinestones 2mm 3мм Waterdrop Дизајн на 3 D Помине Уметност Украси Шарени Нокти Studs Помине АлаткаКаракте

Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга Објектот мора да се врати неоштет

ОПИСКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : КОЛИЧИНА : НИЕ ПРОДАВАМЕ СО МНОГУ, 3 ЛИСТОВИ / МНОГУГОЛЕМИНА : 12.5 X6 CM СЕКОЈ[ПЛАЌ

Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние ќе се потрудиме за вас

39 / торба 15.92 / торбаАкрилик Rhinestones со Р ich Бои и Големина на : SS4 кристално Јасна колор 1440pcs Не амбуланта ко

Ајде ,cantact ни една минута време ќе заштедите многу пари и да се најде задоволни снабдувач Ве молиме биде�

5 cm за секој shee пакет : пластични ракав за секој лист КОЛИЧИНА : 16 листовиКАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1) Изберете

ОПИСКОЛИЧИНА : 16 ПАКЕТИ НА НОКТИТЕ НАЛЕПНИЦА КАКО СЛИКА ПОКАЖУВАГОЛЕМИНА : 12.5 cm*6 cm (5x2.4 инчи) за секој пак�

Тежина : app 14g , Големина на тркало : App 6 CM (Дијаметар) 100% Сосема нов и висок квалитет! Добар за на доградба н�

Please wait...